Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jubei

Doçent
samsung internet kullanıyorum fakat orta tasarruf açıkken işlemci sınırlama ve parlaklık -%10 açık ama yinede çok kasma oluyor gibi.
Ram önbelleğini siz veya telefon otomatik olarak kendisi temizliyorsa veya, olmaz ama belki diye söylüyorum, Samsung Browser,da çok sekme açıksa, arka planda çok fazla çalışan uygulamalar varsa da yapabilir.

beyzabetül

Profesör
Merhaba.
Kesin bilgi olarak söylüyorum, Samsung Galaxy Note 8 N950F için Android 9 Pie güncellemesi ile birlikte İfade Engelleme özelliği kaldırıldı.
müşteri hizmetlerıyle görüştüm kaldırıldı bilgisini verdi
temayı duvar kağıdını değişmeme rağmen mesajlae bölümü beyaz çıkıyor.yazılar okunmuyor.bunu nsıl çözebilirim

yada öncekı sürüme nasıl dönebilirim?

draktepe

Üyecik
arkadaşlar bu arada geliştirici seçenekelrini açıp animasyon ölçeklerinin hepsini 0.5x yaparsanız daha bi akıcı sanki

Estate

Üyecik
Selamlar,2019 1 ocakta aldım note 8 i,şu ana kadar boyutları hariç epey memnunum.Ama müzdarip olduğum bir konu var,kamera.Kamerası ön arka ikiside hiç tatmin etmedi,uygulaması da aynı şekilde öyle.

Birde video kayıt özelliğinde sorun yaşıyorum,60 fps 1080p video kaydetmek istiyorum,10 dakika sınır veriyor.Cihazın ısınmaya karşı korumak içinmiş.Bu kadar yeni nesil telefonda 1080p videoda bile ısınmasına ya da ısınabileceğine anlam veremedim. 4K çözünürlükte aynı şekilde,süre problemi var 10 dakika ile sınırlandırıyor.Bu 10 dakika kısıtlamasını kaldırmam gerekli,30-40 dakika çekim yapacağım çünkü,nasıl kaldırabilirim ?

Muhammed SHAH

Üyecik
Salamun aleykum.Telfonumun ekranının ortasından biraz yukarda ses tuşu ile power tuşu arasında bir hat oluşdu bazen çok fark ediliyo.arka plan beyazsa daha fazla fark ediliyo.servis piksellerde problem olduğunu söyledi.sizde öyle bişeyler varmı?

emrhyldrm

Doçent
Arkadaşlar merhaba aşağıdaki linkteki videoyu note 8 ile çektim. Videonun bazı bölümlerinde ses boğuluyor ve arkadan geliyor bazı bölümlerinde iyi geliyor. Bu normal bir durum mu sizce ? Birde bu gibi durumlarda sesi daha iyi kayıt etmek için ne yapabilirim?

gareth emery @zorlu psm

stat counter