Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
S6 edge'i bizzat kullanmaktayım hiç o derece ısındığına denk gelmedim (güneş altında dahil). Daha önce yaptığım yorumlardan birinde söylediğim gibi demek ki benim hissetme konusunda sıkıntım var...

Bende kullandım ve sattım. Güneş Altın'da ellerim resmen acıyı hissetti.

denizsevall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
"Elle tutulmuyor" ifadesi gerçekten abartı olmuş. Telefona daha dokunmadan bile bunu söyleyebilirim. S6 tanıtımı öncesi adamlar s810'ndan vazgeçip işlemci üretti kendi telefonları için Samsung "elle tutulmayacak kadar" ısınan telefonu niye piyasaya sürsün.

Arkadaşın da dediği gibi eğer gerçekten böyle bir durum varsa direk garantiye götürün.
ben daha once hic bir foruma yada siteye yorum yazmadim. samsungla ilgili hic bir derdimde yok.. ama note 4u coook severek kullanirken simdi aldigim telefonun bu kadar kullanissiz cikmasi cok uzdu beni.. bunlari sizin icin yazdim ben alicakken o kadar arastrdm hc brsy bulamadm herks ck ikilemde kaliyor. onlar icin bir fikir olsun dedim. kullanisida rahat dgl tek elle kullanamiyorsun yukarisi agir basiyor. sadece yazdiginiz yorumlari okudum telefon yine baya isindi!! fakat sarj konusunda da soylenenlerin aksine kotu oldgnu dusunmuyorum telefonu sarjdan sabah 10da cikardm su an yuzde 75 sarji var bu iyi birsey..( cok ilgilenmedim telefonla ama yinede wifii acikti whatsaop ve face e surekli baktm )

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben daha once hic bir foruma yada siteye yorum yazmadim. samsungla ilgili hic bir derdimde yok.. ama note 4u coook severek kullanirken simdi aldigim telefonun bu kadar kullanissiz cikmasi cok uzdu beni.. bunlari sizin icin yazdim ben alicakken o kadar arastrdm hc brsy bulamadm herks ck ikilemde kaliyor. onlar icin bir fikir olsun dedim. kullanisida rahat dgl tek elle kullanamiyorsun yukarisi agir basiyor. sadece yazdiginiz yorumlari okudum telefon yine baya isindi!! fakat sarj konusunda da soylenenlerin aksine kotu oldgnu dusunmuyorum telefonu sarjdan sabah 10da cikardm su an yuzde 75 sarji var bu iyi birsey..( cok ilgilenmedim telefonla ama yinede wifii acikti whatsaop ve face e surekli baktm )
Siz telefonu garantiye yollayin hocam kime sorsuysam %98 i isinma konusundasikayet etmedi. Az bişeyde isinacak orasi normal

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Htc one m9 xperia z3+ 50C varan sıcaklık var galaxy note 5 en fazla 46 derece oluyor yani öyle aman aman bir sıcaklık yok arkası cam olduğu için sıcaklık hissedilmesi normal.Ekrana sıcaklığı veriyormu onu ancak kullanan arkadaşlar bilebilir.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Note 5 in tus isiklarini tamamen kapatma yokmu? Ben bulamadim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende note 5 kullaniyorum. Isinma gibi bir problem yasamadim. Benim derdim belki sacma olcak ama google playi actigimda telefonda google play uygulsmasindaki gecislerde takilma oluyor. Ayni seyi s5 de ve baska bir note 5 de denedim onlarda akicilik yuksekken bende gecislerde takilma yasaniyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Tum guncellemeleri yukledim ayrica.

Ahmet Onat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizce Note5 alayım mı yoksa biraz bekleyip Iphone 6s mi almalıyım? Cevap yazanlara teşekkürler :)

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
İPhone 6s alın bence. Ama hangisi sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyorsa ve hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa ona göre karar verin.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kendi zevklerinize göre almanızı öneririm bence sırf kalemi bile önemli bir detay almak için ama beklemekten zarar da gelmez 10 veya 15 gün sonra kesin karar da vermiş olursunuz zaten Iphone 6s i de görüp test ettikten sonra.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar S pen'i ters takınca çıkmamasını geçtim sanırım cihaz kalemi bir daha okumuyormuş Bu sorun garantide çözülüyort mu ya da bu knouyla alakalı bilgisi olan var mı?

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Note 5 in arkasi icin seffaf yapistirma gibi birsey varmi bildiginiz?

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar S pen'i ters takınca çıkmamasını geçtim sanırım cihaz kalemi bir daha okumuyormuş Bu sorun garantide çözülüyort mu ya da bu knouyla alakalı bilgisi olan var mı?
Hocam netten video izlediysen kalemin cikarildigini ve takildigini hisseden kucuk bir tirnak gibi birsey var s-peni cikarmaya zorlayip o tirnagi kirarsan okumayabilir. Sanirim boyle bir olay var tam olarak bilmiyorum.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141

Garanti dışı kullanıcı hatası olarak kabul ediliyor.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
bende bugün sipariş verdim. bu arada note 4 cihazım için çıkartılan hakem heyeti kararınada samsungun uymasını bekliyorum. grms numarası oluşturulmuş, şuanda finans onayında görünüyor. Note 5 i ise 2549 tl den aldım. Samsung Türkiyegarantili. hafta sonu elimde. Kullanım deneyimlerini yazarım.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 5 bende aldım ısınma sorunu yok bataryasida wifi ile 5sa civarı ekran süresi 3g ile 3 buçuk 4saat ekran süresi alıyorum

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bendeki ekran suresi bu. 2saattor clhaz kapanmadi elimde. Ayar kurulum yaptim %20 sarj gitti.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum . Cihaz gayet hızlı ip6 dan geçtiğim için android olmasından kaynaklı ufak tefek takılmaları yazmayacağım :) şarj olurken ısınma oluyor .( Bilgisayardan şarj ederseniz asla ısınmıyor). Cihaza bir kaç güncelleme geldiğinde çok daha stabil bir hal alacağından şüphem yok . Tahminimce 3g ve wifi bağlantısı ile ilgili ufak bir hata mevcut . Bu da telefona ısı olarak yansıyor takılma yok .

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bisey sorcam note 5 telefonumda bazen birisi arayinca ekran siyah kaliyor aramayi cevaplayamiyorum. Bazen kilit ekraninda takilmalar oluyor kilit tusuna bastigimda hala kilit ekraninda duruyor kapanmiyor. En son birisi aradi ekran kapali telefon caliyor cevaplayamadim sinirlendim telefonu kaldirdim firlattim kendisi sonra otomatikme cevapladi fln. Sizdede oluyormu?

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Güncelleme alması şart ! Ufak tefek sıkıntılar mevcut

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Note 5 hoş geldin koleksiyona :D

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Valla benim 2 günlül deneyimim sonucu canımı sıkan tek konu. Animasyon efektlerine rağmen menüden ana ekrana çıkarlen ki hantallık. Note 4 de de menü veçiş efekti vardı kqpatılabilşuordu. Note 5 de bulamadım orayı. Cihazı kurmadan bir wipe format yapılmalı bence.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Wipe nasıl yapılıyor brn de sıkıldım ana menüye geçiş kasmalarından ;)