Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Arkadaşlar benim Note 5'imde Wifi sorunu var. Bağlanıyorum internete fakat "İnterner Kullanılamıyor" yazıyor. Nasıl çözebilirim ?

Tttunahan

Profesör
Bikaç sebepten dolayı geçici olarak s7 edgeten note 5 e döndüm daha önce de 6 7 ay kullanmıştım gerçekten çok özlemişim s peni gözle görülür bi şekilde s7 edgeten daha stabil çalışıyo gerçekten note serisinin optimizasyonu daha iyi sadece şarjı s7 edgeten kötü o kadar ama çok abartılacak kadar değil bundan sonra note serisinden başka telefon almayı düşünmüyorum :)

Arkadaşlar son zamanlar da note 5 cihazimin şarjının daha az gittiğini dusunuyorum. Ekran ayarını full hd'den hd'ye indirdiğim halde böyle devam ediyor. Şuan 308 mb'lik bir ara yazılım geldi. Sinirlenip yükledim. Ama daha guncellemedim. Sizce guncellemeliyim? Tecrübesi olanlar cevaplarsa teşekkür ederim

Şubatın 12sinde Iphone 7 ye geçerek aranızdan ayrıldım arkadaşlar. Benim Note 5 de çizik dahi yoktu 2.5 yıl kullandım cihazı. Ama müzik dinlemeyi çok sevdiğimden midir nedir hoparlörden cızırtılar gelmeye, şarjı iyi gitmemeye ekran sararmaya başlayınca Iphona geçtim. 1 aydır kullanıyorum cihazı gerçekten küçük cihaz kullanımı taşıması tel elle mesaj yazılması çok güzelmiş. Samsung servisine verip cihazı yaptırmayı düşünmedim değil ama sizde iyi biliyorsunuz cihazın içi açıldıktan sonra düzen tutacağından çok şüpheliydim. Bir de garantisi bitmiş bir cihaz için kim bilir ne kadar ücret isteyeceklerdi. Velhasıl yardımlarınız için teşekkür ederim. Android 8'i almanız dileğiyle :D

Arkadaşlar son zamanlar da note 5 cihazimin şarjının daha az gittiğini dusunuyorum. Ekran ayarını full hd'den hd'ye indirdiğim halde böyle devam ediyor. Şuan 308 mb'lik bir ara yazılım geldi. Sinirlenip yükledim. Ama daha guncellemedim. Sizce guncellemeliyim? Tecrübesi olanlar cevaplarsa teşekkür ederim
bence yükleme şarjda hissedilir bir düşüş var ne yaptılarsa

Merhaba arkadaslar ben yurt disindan note 5 (sm-n920f) aldim. Sistemini sifirladim twrp den ama internetten arastirdim bir turlu 6.0 yada 5.0 sürümünü bulamadim. Adamlar n920f yi yapmis ama tek bir tane rom atmamis internete n920f romu. Sizlerden ricam bn bulamadim sizin bildiginiz n920f romu var mi ? Lutfen acil yardim. Simdiden cok tesekkurler

V4ttel

Üyecik
Biraz alakasız biliyorum ama sormam lazım. Elimde samsung galaxy note 5 var. Pil kullanımına girdiğimde 10244 ve 10192 dikkatimi çekti. Bunlar virüs müdür? Acilen cevap almam lazım çünkü kimlik bilgilerim, kart bilgilerim bu telefonda.(ininal) Ve bunlar virüsse neden malwarebytes kaspersky bu virüsleri algılamadı?
Screenshot_20180507-222210.png

selamun aleyküm arkadaşlar. elimde sm-n9208 model note 5 var. imei atmam gerekiyor. o kadar araştırdım bulamadım biraz aciliyeti var. yardımcı olursanız çok sevinirim

verb1

Üyecik
Arkadaslar merhaba,cihazi servise verip bataryasini degistirmek istiyorum.Ucreti telefonu iade alirken mi yoksa iade ederken mi veriyoruz.Bu konuda bilgisi olan varsa cok sevinirim

Arkadaşlar bizim Note5'lere oreo güncellemesi verilmeyecek anlaşılan, bu konuda bütün ümitler bitti mi diyorsunuz?

Jubei

Doçent
Ya ben artık bu güncellemeden ümidimi kestim, lakin çok sorun bişey de değil benim için. Lakin benim sormak istediğim bir başka mevzu var. Birkaç ay evvel şarj süresi epey kısalınca 120 lira verip pilini tamirci bir arkadaşa değiştirdim. Lakin değişen birşey olmadı, pil hiç internet, konum, bluetoot gibi aparatlarını falan açmadığım halde sabahtan ikindiye kadar ancak dayanabiliyor. En fazla bir iki kişiyle çok az sürelerle konuştuğum olabiliyor. Bu konuda ne tavsiye edersiniz?

Ya ben artık bu güncellemeden ümidimi kestim, lakin çok sorun bişey de değil benim için. Lakin benim sormak istediğim bir başka mevzu var. Birkaç ay evvel şarj süresi epey kısalınca 120 lira verip pilini tamirci bir arkadaşa değiştirdim. Lakin değişen birşey olmadı, pil hiç internet, konum, bluetoot gibi aparatlarını falan açmadığım halde sabahtan ikindiye kadar ancak dayanabiliyor. En fazla bir iki kişiyle çok az sürelerle konuştuğum olabiliyor. Bu konuda ne tavsiye edersiniz?
Lakin telefonuna format atman gerek dostum durum bunu gerektiriyo pile bi gir ne tüketiyomuş pilini bak önce