Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar Note 5 batarya fiyatları ne kadar birde batarya değişimi yapan oldumu hiç malum arkası açılmayan telefon açıldıktan sonra tekrar kapanınca sıkıntı yaratır mı

Arkadaşlar bi Iphone 6 var 32 gb. 20 aylık garantisi falan var. Benim telefonun garanti süresiyle aynı. Takas etmeyi düşünüyorum. Sizin fikrinizi almak istiyorum.Benim Batarya çok gitmiyor ve son ses müzik dinlerken hafif cızırtı veriyo. Sizce ne yapayım?

Arkadaşlar bi Iphone 6 var 32 gb. 20 aylık garantisi falan var. Benim telefonun garanti süresiyle aynı. Takas etmeyi düşünüyorum. Sizin fikrinizi almak istiyorum.Benim Batarya çok gitmiyor ve son ses müzik dinlerken hafif cızırtı veriyo. Sizce ne yapayım?
Hiç düşünmeden değiştir note 5 candır iphone alt yemiş şuan elimde 5s var iphoneden hiç memnun değilim

Telefonu açık bir şekilde %100 şarj ediyorum. Şarjdan çıkartıp kapatıyorum. Tekrar şarj aletini taktığım zaman %85-%87 civarında oluyor. %100 olana kadar bekliyorum telefonu açtığım zaman %100 den hemen düşmüyor. Ama normal açık şekilde yaptığımda hemen düşüyor. *#0228# yapıp batarya kalibrasyonu yaptım ama sorun hala aynı. Ne yapmam lazım aynı sorunu yaşayan var mı? Şarj aleti orjinal. Hızlı şarjda kapalı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Beyler benim telefonumda şöyle bir sorun var; Kalem telefona takılı olduğu halde çıkarıp takıyormuşum gibi ses ve kalem seçenekleri çıkıyor ve bu art arda çok sık oluyor. 3 defa aynı sorundan servise gönderdim bana yeni yazılım yükleyip geri verdiler. Sorun ya kalemde ya da kalem yuvasındadır diyorum hala yeni yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Garanti süremin bitmesine de az kaldı. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin.

Beyler benim telefonumda şöyle bir sorun var; Kalem telefona takılı olduğu halde çıkarıp takıyormuşum gibi ses ve kalem seçenekleri çıkıyor ve bu art arda çok sık oluyor. 3 defa aynı sorundan servise gönderdim bana yeni yazılım yükleyip geri verdiler. Sorun ya kalemde ya da kalem yuvasındadır diyorum hala yeni yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Garanti süremin bitmesine de az kaldı. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin.
4 defa servis raporu aldıysan thhye başvur garanti süreci hakkında bilinmesi gerekenler diye bir konu var akıllı telefonlarin sabitinde o konuyu oku

Arkadaşlar telefonumda batarya şişmesi oldu cam yerinden çıktı kamerada ois gevşemesi oldu ısınma oluyor yavaşladı şarj kanlosu bozuldu normal şarj yapmıyor kulaklık bozuk servise değişim için gittim tamir ederiz dediler bu telefonun böyle herşeyi çıkıcak ben tüketici haklarına girsen değişim çıkarmı