Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

pahla

Üyecik
Ben de de pil ömrü azaldı gibi geldi, gerçi bunda hat değiştirmemin de etkisi olabilir, türkcell den Vodafone a geçtim, Vodafone bi çok yerde daha zayıf çektiği için telefon bağlanmak için daha çok enerji harcıyor olabilir.

Sık sık internet kullanılamıyor hatası alıyorum bilgisayardan deniyorum giriyor note 5 telefonumdan girmiyor daha telefon 5 aylık can sıkıcı durum sürekli oluyor bu aralar

Arkadaşlar merhaba. Note 5 cihazima bu ayın 3unde 278.95 mblik bir güncelleme geldi. Sizce yapmalı miyim. Telefonun sarji ve performansı kötü etkilenir mi? Yapan varsa iletebilir mi? Bide samsung açıklama yaptı biz iphone gibi güncellemeyle telefonu yavaşlatmiyoruz diye. Sizce bu yüzden güvenmeli miyiz bu guncellemelere

Arkadaşlar merhaba. Note 5 cihazima bu ayın 3unde 278.95 mblik bir güncelleme geldi. Sizce yapmalı miyim. Telefonun sarji ve performansı kötü etkilenir mi? Yapan varsa iletebilir mi? Bide samsung açıklama yaptı biz iphone gibi güncellemeyle telefonu yavaşlatmiyoruz diye. Sizce bu yüzden güvenmeli miyiz bu guncellemelere
Hocam ben yaptım tavsiye ederim pil konusunda iyileşti

Negatif bir durum olmadı yapabilirsin

Arkadaşlar yaptım ve sarj bende kötüleşti tavsiye etmiyorum. Umarım acil bi düzeltme güncellemesi gelir

Son gelen guncellemeyi alan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

havadurumu widget'ıyla beraber kilit ekranındaki saatin yazı karakteri de değişti mi yoksa eski şekilde mi kaldı?

Son gelen guncellemeyi alan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

havadurumu widget'ıyla beraber kilit ekranındaki saatin yazı karakteri de değişti mi yoksa eski şekilde mi kaldı?
Tam hatırlamıyorum ama eski kilit ekranıyla aynı. Ama widget yazı tipi değişti. Ayrıca şarj performansı düştü. 12 13 saat gösterirken şimdi 10 saat gösteriyor. Ve bu durumdan şikayetçiyim. Yeni bir güncelleme yollar dimi?

Note5 android 8 alacak diye biliyorum, muhtemelen o güncellemeyle bir optimizasyon yaparlar.

Ben s7 edge kullanıyorum size gecen haftalarda gelen güvenlik güncellemesi bize bugün geldi. Yamalı bohça gibi sadece widget yazı tipi değişmiş, note5'te de aynı mı diye merak ettim...

Note5 android 8 alacak diye biliyorum, muhtemelen o güncellemeyle bir optimizasyon yaparlar.

Ben s7 edge kullanıyorum size gecen haftalarda gelen güvenlik güncellemesi bize bugün geldi. Yamalı bohça gibi sadece widget yazı tipi değişmiş, note5'te de aynı mı diye merak ettim...
Note5e 8 gelmeyecek diye biliyorum. Aynen keşke yapmasaydım bi yazı değişti diye soğudum telefondan

Arkadaşlar önceden telefonla konuşurken bildirim geliyordu. Şimdi gelmiyor. İncelediğimde telefonun kendi kendine yönlendirme yaptığını gördüm ve devredışı bırakılmıyor. Devredışı bırakmaya çalışınca 2. ve 3. resimdeki cevabı alıyorum. Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
20180116_163556.jpg

Telefonun şarjını %100 yapıp Ayarlar=Cihaz Bakımı= Pil ayarlarına girdiğim zaman Tahmini pil ömrü 10 saat veriyor. Batarya ölmüş mü oluyor arkadaşlar?