Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar S pen'i ters takınca çıkmamasını geçtim sanırım cihaz kalemi bir daha okumuyormuş Bu sorun garantide çözülüyort mu ya da bu knouyla alakalı bilgisi olan var mı?

kosed

Asistan
Note 5 in arkasi icin seffaf yapistirma gibi birsey varmi bildiginiz?

kosed

Asistan
Arkadaşlar S pen'i ters takınca çıkmamasını geçtim sanırım cihaz kalemi bir daha okumuyormuş Bu sorun garantide çözülüyort mu ya da bu knouyla alakalı bilgisi olan var mı?
Hocam netten video izlediysen kalemin cikarildigini ve takildigini hisseden kucuk bir tirnak gibi birsey var s-peni cikarmaya zorlayip o tirnagi kirarsan okumayabilir. Sanirim boyle bir olay var tam olarak bilmiyorum.

celalettinaktas

Doçent
bende bugün sipariş verdim. bu arada note 4 cihazım için çıkartılan hakem heyeti kararınada samsungun uymasını bekliyorum. grms numarası oluşturulmuş, şuanda finans onayında görünüyor. Note 5 i ise 2549 tl den aldım. Samsung Türkiyegarantili. hafta sonu elimde. Kullanım deneyimlerini yazarım.

fkeskin1

Asistan
Note 5 bende aldım ısınma sorunu yok bataryasida wifi ile 5sa civarı ekran süresi 3g ile 3 buçuk 4saat ekran süresi alıyorum

celalettinaktas

Doçent
Bendeki ekran suresi bu. 2saattor clhaz kapanmadi elimde. Ayar kurulum yaptim %20 sarj gitti.

baadereser

Asistan
Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum . Cihaz gayet hızlı ip6 dan geçtiğim için android olmasından kaynaklı ufak tefek takılmaları yazmayacağım :) şarj olurken ısınma oluyor .( Bilgisayardan şarj ederseniz asla ısınmıyor). Cihaza bir kaç güncelleme geldiğinde çok daha stabil bir hal alacağından şüphem yok . Tahminimce 3g ve wifi bağlantısı ile ilgili ufak bir hata mevcut . Bu da telefona ısı olarak yansıyor takılma yok .

kosed

Asistan
Bisey sorcam note 5 telefonumda bazen birisi arayinca ekran siyah kaliyor aramayi cevaplayamiyorum. Bazen kilit ekraninda takilmalar oluyor kilit tusuna bastigimda hala kilit ekraninda duruyor kapanmiyor. En son birisi aradi ekran kapali telefon caliyor cevaplayamadim sinirlendim telefonu kaldirdim firlattim kendisi sonra otomatikme cevapladi fln. Sizdede oluyormu?

baadereser

Asistan
Güncelleme alması şart ! Ufak tefek sıkıntılar mevcut

celalettinaktas

Doçent
Valla benim 2 günlül deneyimim sonucu canımı sıkan tek konu. Animasyon efektlerine rağmen menüden ana ekrana çıkarlen ki hantallık. Note 4 de de menü veçiş efekti vardı kqpatılabilşuordu. Note 5 de bulamadım orayı. Cihazı kurmadan bir wipe format yapılmalı bence.

baadereser

Asistan
Wipe nasıl yapılıyor brn de sıkıldım ana menüye geçiş kasmalarından ;)

stat counter