Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Benim ilgimi çekti, kenarları metal olmuş peki ön ve arka tarafının malzemesi halen plastik mi?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bir hata vardir benim kulustur bile 25k aliyor :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Samsung markasından nefret etsem de 10 numara telefon olmuş ancak bir kaç ay kullandıktan sonra TouchWiz yine şişecek ve bir işe yaramaz hantal bir telefon hale gelecek. TouchWiz olduktan sonra Samsung alınmaz bana göre.

sayk0tek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung markasından nefret etsem de 10 numara telefon olmuş ancak bir kaç ay kullandıktan sonra TouchWiz yine şişecek ve bir işe yaramaz hantal bir telefon hale gelecek. TouchWiz olduktan sonra Samsung alınmaz bana göre.
aynen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

samsung bir arayüz geliştiricekti tizen di sanırım o ne oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fuar incelemelerinde hakkı beyin eline kimse su dökemez :)
Teşekkürler.
Bu arada ana sayfada yazdığım yorumlar neden yayınlanmıyor ? İlla forumdan mı yazmamız gerek ?

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Snapdragonlu Modeli Gelsinde Alak Yoksa Exynosla Kim Uğraşacak

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bikaç sorum olacak?

1) Snapdragon 805 64 bit mimarili mi?
2) Exynos işlemcili Note 4'ün çekirdek hızı ve kullanılabilir çekirdek sayısı nedir?
3) S-Pen'in Air Command gibi bir özelliği yok mu? Yani inceleme videosunda kalemi çıkartınca air command açılmadı?
4) USB 3.0 olmadığına emin misiniz?
5) Grafik işlemcisi nedir?

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şimdi bikaç sorum olacak?

1) Snapdragon 805 64 bit mimarili mi?
2) Exynos işlemcili Note 4'ün çekirdek hızı ve kullanılabilir çekirdek sayısı nedir?
3) S-Pen'in Air Command gibi bir özelliği yok mu? Yani inceleme videosunda kalemi çıkartınca air command açılmadı?
4) USB 3.0 olmadığına emin misiniz?
5) Grafik işlemcisi nedir?

1 Evet 64 mimarili
2 8 çekirdek 4 ü A53 4 ü a57 çekirdeği 64 mimari desteği
3 Var
4 Yanlış bilmiyorsa usb 2.0 var.
5 805 modelinde adreno 420 Exynos Mali T760 oldukça güçlüler

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tasarımını beğendim çerçevesinin metal olması hoş olmuş özellik olarak da iyi bir cihaz bilemiyorum ama arayüzde oynamalar var sanki logolarda.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca her zaman ki samsung taktiği küçük ayrıntılarla kullanıcının ilgisini çekiyor örnek verecek olursak multi-screen olayına tamamen farklı bir boyut getirmiş çok hoş olmuş ayrıca ön kamerada panoramik çekim getirilmiş bunlar hoş özellikler olmuş ama ne kadar güzel olsalarda yine birçok gererksiz şey vardır sanırım :hammer:

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ulan Samsung Apple'ın izinden gidiyosun iyi güzel, anlaştığın firma ucuz olsun bare sana fiyatı ucuz sananlar şaşırmasın.

http://www.montblanc.com/en-us/shop/landing-pages/us/samsung.aspx

spen muadili bi kalem 525$ bi flip cover 245$

Özellikle kalem bi smarphone parası. :lol:
note 3 ün kalemine 70 tl ödedim orjinal servisinde.
şuan lg g3 ün snapdragon 805li modeli olan G3 Cat 6 Namı Değer G3 Prime bekliyordum fakat sanki note 4 bu sefer hakketten olmuş gibi.
heleki benim gibi note serisi kullanıp asık olan bir insan iseniz note 4 şuan beni düşündürür oldu ..
g3 prime gelsin inceleyelim gpu kısmındaki 420 neler yapabilior bir de maliyi inceleriz mantıklı olanı seçmeye çalısıcaz :)

APOTT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Snadragon 805 64 bit mimarili değildir yanlış bilgi vermeyelim.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
gerçekten müthiş telefon olmuş. ayrıca suya ve toza dayanıklı özelliği ile geliyor.
herşey tamam güzel de, asıl önemlisi sanırım fiyatı olacak... ki, 2500 garanti gibi duruyor! :)

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar Samsung'dan Nefret etsem de Galaxy Note 4 kötü olmamış.Özellikleri güzel fakat şöyle bir durum var.
Pahalı!Çok Pahalı!
Türkiye'de Vergisiz fiyat 2029TL'ye denk geliyor.Yani 2599 TL'yi 32GB'la rahat görürüz.Ha' ama telefon kötü değil güzel fakat daha birçok modeller gelecek.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
su ve toz olayını nerede okunuz benim gözümden kaçmış da

bunu bizim [MENTION=2]Troy[/MENTION] başgan da unutmuştu söylemeyi ya, başka sitelerde okudum. daha doğrusu DH diyelim.

la nemre, zorla kışkırtıyon adamı, ama ben onun parasını çoktan tedarik etmişim bilem! belki bir 500 eksik kalsa da, onu da elimdeki S3'üm ile takviye ederiz olur biter. beni en çok cezbeden tarafı S pen kalemi. o kalem ile not tutmak hayallerimi süslüyor. diğer özellikleri kadayıf üstüne kaymak olacak! :D

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Note 3 kullanan var mı aranızda? Bu Samsung Note 4'le göz boyarken 30 dakikada hızlı şarjdan bahsediyordu. Yanılmıyorsam bu note 3'de de var. 525$ kalem alın ya spen nedir artık. :D

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Zevk meselesi kimsenin düşünceleri sorgulanmaz alanlar var demekki .

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yanının metal olması çok iyi olmuş.
Özellikleri çok iyi.
Ama sanki Note 3 daha şıktı.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yanının metal olması çok iyi olmuş.
Özellikleri çok iyi.
Ama sanki Note 3 daha şıktı.

Sağlamlık artmış çerçevenin metal olması çok iyi olmuş ben tasarımı beğendim oyuncak gibi telefon yapmaktan vazgeçicek samsung sanırım Alpha da ilk adımı attı Note 4 devam ediyorlar.

ilkankoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Snapdragon modeli gelirse alırım ama diğer modeli alınmaz....