Samsung galaxy mini bluetooth sorunu !!!

Bu konuyu okuyanlar

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar arkadaşımın birinde galaxy mini var telefonu 2 hafta önce sıfır aldı fakat telefonda bir sorun var telefon bluetoothla dosya gönderiyor fakat almıyor bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mi ve bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa bi yardımcı olabilir mi ???

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Arkadaşlar arkadaşımın birinde galaxy mini var telefonu 2 hafta önce sıfır aldı fakat telefonda bir sorun var telefon bluetoothla dosya gönderiyor fakat almıyor bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mi ve bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa bi yardımcı olabilir mi ???

görünürlük açık mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 bluetooth ikonu dondu çalıştıramıyorum. sorun nedir sizce

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağol hocam yaptık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonumdaki müzikleri hafıza kartına taşıdım fakat müzikler çalmıyor nasıl düzeltebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bende de mini 2 var aldığım günden beri(6 aydır) düzelmeyen bluetooth. çıldırıcam illa tek tek göndericem ki dosyalar gitsin. birden çok aynı anda gönderince istek düzgün işlenemiyor diyip göndermiyor. ayrıca bazı telefonlardan hiç dosya almıyor ve vermiyor. nasıl çözücem lütfen yardım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s3 mini aldım ve bluetothla oyun gönderemiyorum . Nasıl gönderiliyor. Nolur yardımcı olun !!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bluetooth paylaşımını devre dışı yapmış lar nasıl düzeltilir icon donmuş