Samsung Galaxy Mini Bluetooth Sorunu Acill Yardım

Bu konuyu okuyanlar

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben daha 2 ay önce sıfır samsung galaxy mini aldım fakat bluetooth'u açmayı bir türlü başaramadım ayarlar>kablosuz ve ağ ayarları>bluetooth ayarlarına girip bluetooth'u aç yazısına tıklıyorum bi 15 saniye kadar bekliyor açılıyor yazısı çıkıyo sonra açılmıyo ne denediysem olmadı internette çok araştırdım ama bulamadım sorun ne lütfen yardım edin yazılım falan gerekiyosada atarım sorun değil ama nasıl atıldığı ve yazılımı nerden bulacağım konusunda yardım ederseniz tabiki lütfen yardım edin şimdiden çok teşekkür ederim !!!!!!

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Bu galaxy mini de ne kadar sorunlu alet arkadaş. Enişteminkinde de wifi ağına bağlanıyordu ama girmiyordu.
Samsungun sitesine gir kiesi indirip yazılımı tekrar yükle belki işe yarar.

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim girdim samsung sitesine bişe anlamadım acaba senin bana nasıl olduğunu anlatma şanssın varmı

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok sağol kardeşim fakat şimdi başka bir sorunla karşılaştım telefonumu usb kablosu ile bilgisayara bağlıyorum fakat gözükmüyor bağlandğına dair hiçbir gösterge yok acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bu sorunuda aşarsam tamamdır diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler cevabını bekliyorum

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
çok sağol kardeşim fakat şimdi başka bir sorunla karşılaştım telefonumu usb kablosu ile bilgisayara bağlıyorum fakat gözükmüyor bağlandğına dair hiçbir gösterge yok acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bu sorunuda aşarsam tamamdır diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler cevabını bekliyorum
Temassızlık falan olmasın ? Tam oturmuş mu girişler bir bak.

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet oturuyor ama usb kablosu orjinal değil acaba o sorun ourmu başka telefonun kablosu bu

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kiesi bilgisayara yükledim onarım yapmak için usb kablosu ile bağlamam lazımmış ama bağlanmıyor yani hiç bir işlemde bulunmadım

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm sağol yarın yeni bi kabloyla deniyicem

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi ben kiesi yükledim yeni bi kabloyla denedim oldu herşey tmm telefonu güncelleştirdim ilk açtım telefonu bluetooth çalıştı sonra kapattım bi daha açamadım yine aynı sorun deli olucam abi lütfen bu işe bi çözüm bulalım cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler .

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Abi ben kiesi yükledim yeni bi kabloyla denedim oldu herşey tmm telefonu güncelleştirdim ilk açtım telefonu bluetooth çalıştı sonra kapattım bi daha açamadım yine aynı sorun deli olucam abi lütfen bu işe bi çözüm bulalım cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler .
Kardeş valla o da işe yaramadıysa servis yolları taştan yapacak başka bir şey yok.

By_MiCrOpE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oq teşekkür ederim sağol yardımcı olduğun için