Samsung Galaxy Gear Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Webperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çoğu forumda dağınık ama bizde bu konu altında sorunlarımızı veya istek öneri vs. paylaşsak nasıl olur diye düşündüm. :turned:
Bir gear kullanıcısı olarak.
Öncelikle gear hakkında biraz bahsedelim :)

• 320×320 ekran (1.67-inch AMOLED ≙ 191 dpi; 3 cm×3 cm)[SUP][2][/SUP]
  • Samsung Exynos 4212 DualCore-İşlemci (2×800 MHz)
  • ARM Mali-400 MP4 Grafik-İşlemci (210 MHz/500 MHz)
  • 512 MB RAM
  • 1.9-megapixel kamera
  • Bluetooth 4.0 / NFC/Wi-Fi
  • 25 saat şarj dayanma süresi
  • 315 mAh pil
1.Gear nasıl kullanılır ?
2.Gear hangi cihazları destekler ?
3.Gear nereden alınır ?
Bu soruların cevabını verelim :)
1.Gear nasıl kullanılır ?
http://www.youtube.com/watch?v=ia_lSypLS7g - Youtube

2.Gear hangi cihazları destekler ?
Galaxy gear sadece Galaxy note 3 ve Galaxy S4 ve sonrası cihazları destekler.3.Gear nereden alınır ?
Gear samsung orjinal bayilerde (Güncel-şuanda) 799TL
Veya operatör şirketlerinden note3 ile birlikte note 3 haric fiyatı 960 liraya satın alınabilir.

1 Yorum at aramızda katıl
:devil:
(Konu alıntı vs. değildir teşekkürler SDN-Webperfect)

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fiyatı uygun olsa alırım s4 ile uyum içerisinde olur :thumbup1:

Webperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klasik samsung merak etme dediğimide not al 300ü görür mart mayıs aralığında s5 için taban hazırlanıyor rahat ol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yasadım. şarjı tamamen bittikten sonra 4-5 gün sarja takmadım. takıncada açılmadığını fark ettim. aldığım yere götürdüğümde uzun süre sarjda kalması gerektiğini söyledi. ama bu süreyi kısaltabilirim dedi. gearı arka kapağından açtı ve bişeyler yaptı. malum orayı göremedik. ve sonra çalıştı. ve sarjı tamamen bitirip uzun süre boş bekletme dedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzun süre kulanılmayan gear pilini sıfırlıyor
ve siz şarza dahi taksanız acılmıyor
arkada olan 4 aydet vidayı söküp yn tırnaklaran ayırdıgınızda pıl geardan ayrılıyor
cihazın pilinden ayırıp geri bağlayınca sıfırlanıyor o zaman yeniden şarz alıyor
ve gear acılıyor
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayben benimde açılmıyor kardşeim sorunu çözdüğünde dönüş yaparmısısn yorumdan ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben açtim ama biraz elekronik bilgisi ve alet lazim pilin voltaji 2.5volta veya altina düşünce hiç bir şekilde açamazsiniz
iki yol var ya uğraşmadan garantili servis yada beklemeden benim yaptiğim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de ayni sorun var :(Peki icindeki mesajlariniz kaybolmismuydu yoksa acilip bakilabiliyormuydu yani eskisi gibi duruyirmuydu yiksa silunmismiydi hersey?

S

snd okuru

SDN Okuru
çözümü çok kolay arkasındaki 4 vidayı söküyoruz kenarlarından kanırtıp içini açıyoruz ama açarken dikkat edin iki parça arasında bir bağlantı kablosu var (kabloyu sökmüyoruz) ikiye ayırdıktan sonra gearımız pilinden ayrılmış oluyor hiçbirşeye dokunmadan tekrar kapatıyoruz şimdi usb kalblosuyla bilgisayara bağlıyoruz(nedendir bilinmez adaptöre takınca şarj olmuyor) artık bekliyoruz iki kere kumsaati göründükten sonra şarj okuyo :)

torunsalih

Asistan
Reaksiyon puanı
6
gear bende kullandım ilk cıktıgında aldımmıstım 6 au kullandım sonra satttım çok buyuk ve kaba

zeki özen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gear saat kullanan arkadaşlar, ben 2 senedir kullanıyorum çok memnunum.
ancak şarj problemi bende de oldu teknik servise gönderdim 300 lira tamir ücreti istediler.
bende saati söktüm ve bataryasını piyasadan 10 liraya alarak değiştirdim şimdi sorunsuz çalışıyor.
10 liralık batarya için benden 300 lira isteyen servisi de huzurlarınızda saygıyla anıyorum.

demitanbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben gear s3 kullanıyorum ve galaxy appden ücretli saat teması almak istiyorum ama alırlen bu hatayı veriyor sebebi ne olabilir
Screenshot_2017-12-03-11-56-35.png

Son mesajlar