Samsung Galaxy C7 hakkında sorularınızı cevaplıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
yaklaşık 2 haftadır C7 kullanıyorum telefonla ilgili her türlü sorularınıza cevap vericek kadar inceledim. Telefonla ilgili sorularınız olursa keyifle cevaplarım :)

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
dostum bende de c5 var gayet memnunum ama bilgisayara bağlayamadım bi türlü telefonu görüyor ama içi boş bi yerden içeriğe erişmek için izin vermek gerekli ama nerden:)

Son düzenleme:

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
dostum bende de c5 var gayet memnunum ama bilgisayara bağlayamadım bi türlü telefonu görüyor ama içi boş bi yerden içeriğe erişmek için izin vermek gerekli ama nerden:)
kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra bildirim çubuğunu aşağı doğru indir medya dosyaları USB ile aktarılıyor yazar ona bas ve bağlanmak istediğin şekilde bağlan bu kadar.

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra bildirim çubuğunu aşağı doğru indir medya dosyaları USB ile aktarılıyor yazar ona bas ve bağlanmak istediğin şekilde bağlan bu kadar.
walla doğru diyon kardeşim oldu çok saol usb yi takınca ses geliyo ama her hangi bi işaret yok tu bildirim çubugunda bende aşagı indirmedim o yüzden:)

KafaNeKadanGüzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
nereden aldınız? teknoloji marketlerinin herhangi birinde var mı? ne kadara aldınız?

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben gittigidiyor dan aldım hiç bir problem le karşılaşmadım gayet memnunum

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
1179 tl idi 75 lira bonus verdi 1100e geldi işte gayet memnunum tavsiye ederim

Ahmetnvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yaklaşık 2 haftadır C7 kullanıyorum telefonla ilgili her türlü sorularınıza cevap vericek kadar inceledim. Telefonla ilgili sorularınız olursa keyifle cevaplarım :)
Hayırlı olsun öncelikle. Bende c5 almayı düşünüyorum fakat hepsi burada sitesinden yapılan bir yorumda telefonun şebeke üzerinden görüntülü arama yapılamadığı, şebeke sorunu olduğunu okudum ve ister istemez aklımda soru işareti oldu sizde bu sorunları yaşadınız mı acaba ve telefonunuz çift hat li mi yoksa tek mi ?

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hayırlı olsun öncelikle. Bende c5 almayı düşünüyorum fakat hepsi burada sitesinden yapılan bir yorumda telefonun şebeke üzerinden görüntülü arama yapılamadığı, şebeke sorunu olduğunu okudum ve ister istemez aklımda soru işareti oldu sizde bu sorunları yaşadınız mı acaba ve telefonunuz çift hat li mi yoksa tek mi ?
C5 de sebeke problemi yok suana kadar sebeke üzerinden görüntülü konusma yeni cihazların % 90 ında yok zaten ama whatshap yada facebook vs programlar üzerinden gayet akıcı bir şekilde görüntülü konusma yapılabiliyor. gelelim diğer konuya evet çift hatlı 2 slot var birine sim kart birine hafıza kartı takıyorsun istersen hafıza kartı taktıgın yere micro sim kart ta takabilirsin bu şekilde çift hatlı oluyor.. baska sorun varsa yardımcı olabilirim

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
geç cevap verdim kusuruma bakmayın sorunuza gelirsek yeni telefonlarda artık şebeke üzerinden konuşma pek bulunmuyor ayrıca ben gerek olduğunu düşünmüyorum skype ve whatsapp varken gereksiz. Şebeke sorunları ise asla yok bodrum katında bile çektiğini gördüm ki eski telefonum GM 4G şebeke bulamıyordu. Telefon çift hatlı isterseniz bir slotu sd kart takarak kullanabiliryorsunuz. Yani sana tavsiyem bu C7 de C5 de alınır telefonlar
--- Gönderi Güncellendi ---
C7 doğru karar hayırlısı olsun güle güle kullan. bende çok memnunum
Teşekkür ederim :) Güle güle kullanın :)

Ahmetnvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
geç cevap verdim kusuruma bakmayın sorunuza gelirsek yeni telefonlarda artık şebeke üzerinden konuşma pek bulunmuyor ayrıca ben gerek olduğunu düşünmüyorum skype ve whatsapp varken gereksiz. Şebeke sorunları ise asla yok bodrum katında bile çektiğini gördüm ki eski telefonum GM 4G şebeke bulamıyordu. Telefon çift hatlı isterseniz bir slotu sd kart takarak kullanabiliryorsunuz. Yani sana tavsiyem bu C7 de C5 de alınır telefonlar

Teşekkür ederim :) Güle güle kullanın :)
Teşekkür ediyorum c5 aldım. Tabi s6 edge plus tan sonra tek memnun kaldığım şey ekranın küçük olması olsa da inşallah zamanla alışacağım

Kzcan91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. C7 ithalatcı garantili almak mantıklımı arkadaşlar? Samsung J7 prime düşünüyorum. Fakat C7 gayet daha iyi ve mantıklı.
Ama sinyalizasyon problemi ve bir kaç forumda okuduğum ufak çaplı sorunlar kafamı karıştırdı. Ne dersiniz acep ?

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba. C7 ithalatcı garantili almak mantıklımı arkadaşlar? Samsung J7 prime düşünüyorum. Fakat C7 gayet daha iyi ve mantıklı.
Ama sinyalizasyon problemi ve bir kaç forumda okuduğum ufak çaplı sorunlar kafamı karıştırdı. Ne dersiniz acep ?
bence kesinlikle c7 almalısın ithalatçı garantide sıkıntı olmaz çünkü uyduruk firmalar değil delta garantili oluyor deltada bildiğim kadarıyla gayet güzel çalısıyor

kemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
c7 samsung tarafından bu kadar ucuz bırakıldığına göre (note 5 denucuz) bir donanımsal veya yazılımsal bir sorun mu var, yoksa sadece samsung kendisi getirmediği için mi bu kadar ucuz, keşke inceleyenler veya alıp kullananlar burada biraz detaylı açıklama yapsalar -/+ ları ile ilgili almak isteyen bizler karar verebilsek.
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar evet samsung c modeli çin pazarı için yapılmıs bir model bazi çin malı yeni telefonlar var çok guzel ve kullanıslı çinde onlarla rekabet edebilmek için yapılmıs türkiye ye de ithalatçı firma getirdiği için uygun fiyatı. c serisi cok fazla begenildiği için türkiyeye de açılma gibi bir durum varmıs. ben c5 kullanıyorum gayet memnunum bir kere olsun keşke baska model dusunseydim dedirtmedi:)

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hayır olsun hocam .. Babama telefon alacağım telefon araştırıyorum .C7 ve c5 gördüm .Özellikleri fiyata göre bence iyi ama kamerası nasıl bilmiyorum.Öncelikle bu telefon mağazalarda yok .Sadece istanbul bilişimde gördüm..Hocam bu c5 ve c7 yi ben alırsam güncellemede ve ya garantide sorun yaşarmıyım ?

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hayır olsun hocam .. Babama telefon alacağım telefon araştırıyorum .C7 ve c5 gördüm .Özellikleri fiyata göre bence iyi ama kamerası nasıl bilmiyorum.Öncelikle bu telefon mağazalarda yok .Sadece istanbul bilişimde gördüm..Hocam bu c5 ve c7 yi ben alırsam güncellemede ve ya garantide sorun yaşarmıyım ?
Dostum geç cevap veriyorum ama kusura bakma neyse sorularınıza geleyim. Kamerası çok aşırı iyi bir kamera değil normalin iyisi diyebilirim kamerası için . Telefonu Migros,Evkur ve N11 hepsi burada gibi sitelerde de bulabilirsin. Migrostan alırsan garanti ile onlar ilgileniyor diğer yerlerde garanti ithalatçı firma tarafından yapılıyor. Güncellemede ise sıkıntı olmuyor hatta dedikodulara göre Birdahaki ay 7,0 gelme ihtimali de varmış .
c7 samsung tarafından bu kadar ucuz bırakıldığına göre (note 5 denucuz) bir donanımsal veya yazılımsal bir sorun mu var, yoksa sadece samsung kendisi getirmediği için mi bu kadar ucuz, keşke inceleyenler veya alıp kullananlar burada biraz detaylı açıklama yapsalar -/+ ları ile ilgili almak isteyen bizler karar verebilsek.
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
C serisi Çin pazarı için satışa çıkarılmış bir seri. Yani diğer ülkelerde Samsung garantili satılmıyor. Türkiyede de ithalatçı garantili olması yüzünden ucuza satılıyor alımı da ucuz satımı da ucuz oluyor telefonun hiçbir donanımsal sorunu yok 4 gb ram herşeye yetiyor ve artıyor bile. Hiçbir kasma donma yaşatmaz. Pili ise tam bir canavar resmen pil bitmiyor şarj konusunda cihaz çok iyi. Kamera konusunda ise çok iyi diyemem iyinin iyisi diyelim. başka sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım
Dostum hiç çekinmeden C7 almalısın :) senkronizasyon sorunu felan yalan ben kullanıyorum arkadaşım da kullanıyor sıkıntı çekmedik daha. Garanti ise hiç çekinme ben aldım almış biri olarak söylüyorum.

Cabarello

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
dostlar c5 için şebeke problemi var diyorlar. almayı düşünüyorum fakat kafam karıştı. şuan da 5s kullanıyorum ve şebeke problemi olduğu için değişcem. ne yapmalıyım?

Caner Koçak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim bende c7 almak istiyorum ama kamerası benim için hic önemli değil zaten pek fotoğraf çekilen birisi de değilim ama cihaz sana oyun konusunda iyi bir görüntü yada fps sunabiliyormu örneğin gta san (mobile) gibi bir oyunu akıcı olarak oynayabiliyormusun.. ve de depolaması hakkında bir problemin oldu mu?

radikal80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ardakaşlar 1 aydır galaxy c7 kullanıyorum telefon gayet iyi özellikle şarjı 2 günü çok rahat çıkarıyor ama tv ye bağlamak için mhl kablosu hangi model kullanılıyor onu araştırıyorum bilen ve kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
ardakaşlar 1 aydır galaxy c7 kullanıyorum telefon gayet iyi özellikle şarjı 2 günü çok rahat çıkarıyor ama tv ye bağlamak için mhl kablosu hangi model kullanılıyor onu araştırıyorum bilen ve kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim
Bulursan buraya da yazarsan çok mutlu olurum hocam.

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Always on display özelliği varmı c5 v c7 de ?

JozefAkarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ürün ile ilgili durum nedir ben ürünü aldığıma bin pişman oldum çekmeme sorunu var cihazda 3. kez delta servise verdim cihazı farklı bi ürün alıcam acaba sizde bu tarz şeyler oldumu ?

bjkworld34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburadadan c7 aldim 32gb siyah telefon guzel sadece sarj olurken isiniyor sarjdayken telefonu actigimda kendi kendine soguyor ve normal isisina geliyor sizdede boyle mi benimkindemi bi anormallik var