Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sistemden kaynakli veya yukledigin oyun veya uygulama pili cabuk tuketiyor olabilir ayarlardan cihaz bakimi yap bakim duzelecekmi

Net bir bilgi yok ben samsunga sordugunda gelmeyecek dediler aynisini bende noguotla duymustum ama gelmedi buyuk olasilikla amiral gemilerinde olacak sadece

barbo

Üyecik
İlk saatler pil çabuk bitebilir sıkıntı yapmayın 2 güne düzeliyor klavye değişmiş güzel olmuş sistem hızlı akıyor resmen kasma yok arayüz biraz değişmiş fazla fark yok always on display saat temaları değişti kilit ekranına resimli saat yapabilme özelliği gelmiş resim içinde resim özelliği var fakat bir türlü beceremedim youtube izlerken

İlk saatler pil çabuk bitebilir sıkıntı yapmayın 2 güne düzeliyor klavye değişmiş güzel olmuş sistem hızlı akıyor resmen kasma yok arayüz biraz değişmiş fazla fark yok always on display saat temaları değişti kilit ekranına resimli saat yapabilme özelliği gelmiş resim içinde resim özelliği var fakat bir türlü beceremedim youtube izlerken
Youtube için tarayıcıdan girersen oluyor hatta nougatta bile oluyor

Merhabalar ben size bir şey sormak istiyorum bugün telefonuma bir yazılım güncellemesi geldi ve ben bunu yüklemek istiyorum ama bilgilerinizi yedekleyin diyo yazılım güncellerken bilgilerimiz siliniyormu acaba?

Merhabalar ben size bir şey sormak istiyorum bugün telefonuma bir yazılım güncellemesi geldi ve ben bunu yüklemek istiyorum ama bilgilerinizi yedekleyin diyo yazılım güncellerken bilgilerimiz siliniyormu acaba?
Yok normalde silinmez bende bugün güncelleme yaparken dedi ama ben normal güncelledim yedeklemedim yinede size kalmış

Arkadaşlar, A7 2017 modelinde hızlı şarj sorunu olan var mı acaba ? Benim telefonum yaklaşık 3 aydır hızlı şarj olmuyor. Kablodandır diye başka bir kablo aldım ama yine aynı, acaba sorun korktuğum şekilde bataryada mı?

Adaptorun hizli sarzi destelemesi lazim yan tarafinda fast charcing yazmasi lazim benimki 1 saat 20 dakikada oluyor sarz seninki kac dk suruyor