Samsung Galaxy A20 fotoğraflardaki (!) ünlem işareti

Bu konuyu okuyanlar

R.EmreGedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar yaklaşık 1 aydır samsung un A20 modelli telefonunu kullanıyorum fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevmeyen biri olduğum için farkına varamadım kurban bayramı olduğu için akrabalarımla fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaşıcaktım ama fotoğrafı çekip bakmak için galeriye girdiğimde karşıma çektiğim bütün fotoğrafların ünlemli bir şekilde açıldığı ortaya çıktı çok yerde araştırdım bulamadım ve sizden yardım istemeye karar verdim. Bilen biri varsa yardım edebilirmi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Kendi galeri uygulaması mı yoksa Google fotoğraflar mı ?

R.EmreGedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica etsem bi ekran görüntüsü atar mısınız ?
Şahsen böyle bir şeyi ilk defa duydum, mutlaka bi Samsung'la görüşün çözüm bulacaklardır.
Screenshot_20190824-200922_Gallery.jpg

R.EmreGedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cozumunu buldum sd kartın içine atılan fotoğraflar yada videolar da boyle yapiyor. Kayıt konumunu telefon hafızasını olarak değiştirdim düzeldi.

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hafiza kartinda yer yoktur yada hafiza kartin arizali

Tunahandemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar yaklaşık 1 aydır samsung un A20 modelli telefonunu kullanıyorum fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevmeyen biri olduğum için farkına varamadım kurban bayramı olduğu için akrabalarımla fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaşıcaktım ama fotoğrafı çekip bakmak için galeriye girdiğimde karşıma çektiğim bütün fotoğrafların ünlemli bir şekilde açıldığı ortaya çıktı çok yerde araştırdım bulamadım ve sizden yardım istemeye karar verdim. Bilen biri varsa yardım edebilirmi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen sorunu nasıl çözdüyseniz 05464721563 whatsapp üzerinden banada anlatın