Samsung B7320 OMNIA PRO

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba.

Eski cep telefonum çok sık sorun çıkarmaya başladığı için artık yeni birşey almayı planlıyorum.Fakat almışken Windows Mobile işletim sistemine sahip 3G ve Wi-Fi olan bir model olsun istedim.Dokunmatik olanlarda genel olarak sorun yaşandığı için sanırım en uygun seçenek Samsung Omnia Pro fakat telefon piyasaya yeni çıkmış ve internette hakkında pek yorum yok.Telefonu kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Samsunglarda Windows Mobile çok kitleniyormuş diye duydum bununla ilgili deneyimi olan arkadaşlar var mı?

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hiç fikri olan yok mu? :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Demek ki yok :D

Ama 1-2 hafta içinde bana yapılacak para iadesi ile Samsung'un bir telefonunu seçmek durumunda kalacam. Aklımda Omnia 2 var. İnsanlar memnun. Bir kaç eksiği var.

- TR ye getirilen model 2 gb dahili hafızaya sahip olan versiyonu. Yanında 4 gb ekran kartı veriyorlar. oysa amerika ve avrupa'da 8/16 GB versiyonları burdakinden ucuz.
- Ekranı Amoled olması harika bir şey özellikle film izlerken çok belli ediyor kendini. Az enerji harcıyor fakat güneş altında görünürlüğü iyi değil.
- Nedendir bilinmez ama 800mhz işlemci olmasına rağmen biraz yavaş :)

Bütün bunlara rağmen yine de alcağım :)

omni pro hakkında az bilgi olması normaldir. qwerty klavye düzenine sahip yani "iş telefonu" olarak adlandırdığımız makinelerin ağaları Nokia E63,E71,E75, Blackbarry Bold, HTC touch pro vs.

Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Cevabın için teşekkürler.Sanırım normal bir cep telefonu alıp ayrıca 3G modemi olan bir netbook alıcam.Biraz pahalıya malolucak ama en azından ufacık tuşlarla uğraşmak zorunda kalmıycam.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Siz bilirsiniz tercih sizin :) Kolay gelsin :)