Samsung Android I7500 Mini Inceleme

Bu konuyu okuyanlar

scarpion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce samsung i7500 galaxy aldım almadan önce birsürü foruumda inceledim herkesin kararsız kaldığı bir cihaz olmuş ben kullanan biri olarak şunu söylüyorum tek eksiği şarjının biraz çabuk bitmesi tabii buda benimle ilgili birazda en az iki saat wifi ile internet 150 sms 45 dakika konuşmayla 10 saat filan dayanıyor..
şu anda orjinal turkcell romu kullanıyorum evet android market yok ama app storeden hertürlü uygulamayı indirmek mümkün dokunmatik ekran gayet hassas ekran LED olması sebebiyle güneş altında bile kullanılıyor inanılmaz netlikte film izleyebiliyoruz tabi doğru formatı bulmak biraz sorun.neyse uzatmayım flash desteği yok fakat youtube ve FACEBOOK videolarını bir şekilde açıyor youtube için dns ayarı lazımmıış onu denemedim ancak facebookdan hiç bir ek uygulama gerektirmeden oynatabiliyor şu an hala indirimde tavsiye ederim

dipnot- bu yazı samsung android i7500 ile yazılmıştır

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
hmm hayırlı olsun. mediamarktta 390 liraya kadar düşmüştü bu telefon. birden düşünce ön yargılar başladı tabi.

scarpion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok dostum hiç bir önyargıya yer verecek bir telefon değil !!!! tek sorun android sgüncellemesi diyorlar fakat samsung yakında 2.1 i çıkaracak(mış).

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben alacaktım lakin destek vermiyor samsung bu yüzden de samsung telefonları tercih etmiyorum :)