Samsung A7 2018 VS Huawei P20 Lite

Bu konuyu okuyanlar

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ortalama fiyatları birbirine yakın iki cihaz çok kararsız kaldım Turkcell den alacağım için belli ürünler var ben bu 2 si arasında kaldım benim için önemli olan kamera pil ve günlük kullanıma yeterli olsun yeterli oyun oynamıyorum sadece sosyal medyada takılıyorum genelde birde ses performansıda önemli benim için Samsung düşünüyordum fakat sarj girişinin usb olması biraz üzdü açıkcası sizce hangisini almalıyım ?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ortalama fiyatları birbirine yakın iki cihaz çok kararsız kaldım Turkcell den alacağım için belli ürünler var ben bu 2 si arasında kaldım benim için önemli olan kamera pil ve günlük kullanıma yeterli olsun yeterli oyun oynamıyorum sadece sosyal medyada takılıyorum genelde birde ses performansıda önemli benim için Samsung düşünüyordum fakat sarj girişinin usb olması biraz üzdü açıkcası sizce hangisini almalıyım ?
İkisi arasında a7 2018 genel olarak daha iyi. Tek sorunu çöp olan micro usb’ye sahip olması...

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkisi arasında a7 2018 genel olarak daha iyi. Tek sorunu çöp olan micro usb’ye sahip olması...
Benide üzen nokta bu oldu maalesef ama şöyle düşündüm zaten genelde akşam sarja koyup sabaha alıyorum ben usb ve type-c nin en büyük farkının hızlı sarj olduğunu biliyorum birde hızlı dosya aktarımı felan sanırım bunlar beni pek etkilemez.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ne kadarlık bunlar? Hb fibabank'tanda faydalanabilirsin onlarda kredili satış yapıyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Peki o zaman samsung a7 2018 diyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki ne kadara alacaksın? Bence biriktir al o zsman derim.

Son düzenleme:

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Peki o zaman samsung a7 2018 diyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki ne kadara alacaksın? Bence biriktir al o zsman derim.
Maalesef üniversite öğrencisiyim biriktirmeyi geçin elime bile zor para geçiyor o yüzden bu duruma başvuruyorum zaten çok fazla bir fiyat artışı yok zaten turkcellde peşin fiyatına taksit imkanı yapıyorlar samsunglarda şu aralar.

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tasarım konusu sana bağlı. Ben sadece senin önceliklerine (kamera,pil,ses performansı) göre a7’yi önerdim.
Evet haklısınız benim için önemli olan şeyler konusunda A7 daha öndeyken yapılan bir tasarım ürünü beni resmen soğutucak seviyeye getiriyor önü çok kötü olmuş sizce p20 lite benim işimi görürmü özellikle kamera konusunda. ?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Evet haklısınız benim için önemli olan şeyler konusunda A7 daha öndeyken yapılan bir tasarım ürünü beni resmen soğutucak seviyeye getiriyor önü çok kötü olmuş sizce p20 lite benim işimi görürmü özellikle kamera konusunda. ?
A7 kamerada ve batarya ömründe her türlü p20 lite’tan daha iyi. Hem de geniş açı çekimleri yapabiliyor.

Bu,p20 lite’ın rezalet bir kamerası ve bataryası olduğu anlamına gelmiyor. Kamerası tam orta segment bir telefona göre. Fakat a7 2018 o segmentte daha üstün kamera barındırıyor.

P20 lite sana uyar mı uymaz mı onu bilemiyorum. O sana kalmış.

Genel olarak p20 lite, a7 2018’e göre daha fazla detay kaybediyor.

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
A7 kamerada ve batarya ömründe her türlü p20 lite’tan daha iyi. Hem de geniş açı çekimleri yapabiliyor.

Bu,p20 lite’ın rezalet bir kamerası ve bataryası olduğu anlamına gelmiyor. Kamerası tam orta segment bir telefona göre. Fakat a7 2018 o segmentte daha üstün kamera barındırıyor.

P20 lite sana uyar mı uymaz mı onu bilemiyorum. O sana kalmış.

Genel olarak p20 lite, a7 2018’e göre daha fazla detay kaybediyor.
Anladım o zaman A7 alıyorum önünü bir şekilde kabullenmeye çalışacağım sanırım bir süre sonra alışırım yardımlarınız için çok teşekkürler :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
A7 2018 genel anlamda daha iyi

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Huawei'nin diğer modellerine de bakın illa P20 Lite şart mı? Honor Play, Mate 20 Lite, Psmart 2019, Honor 10 Lite gibi daha iyi cihazlar var.

berkacann18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei'nin diğer modellerine de bakın illa P20 Lite şart mı? Honor Play, Mate 20 Lite, Psmart 2019, Honor 10 Lite gibi daha iyi cihazlar var.
Honor serisi maalesef alıcağım yerde satılmıyor fakat p smart cihazı var ama p20 litettan iyi olacağını sanmıyorum.