Samsung 960 Pro nvme 2tb

Bu konuyu okuyanlar

Mergulat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
MZ-V6P2T0BW_001_Front_Black_111816

Başlıktanda anlaşılacağı üzere İstanbul içerisinde bu ürünü bulabileceğim bir samsung bayisi bilen varmıdır veya uygun bir fiyata alabileceğim bir site yer bulunurmu acaba? şimdiden teşekkürler.. :)

Mergulat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gönderdiğini sorduk ama dönüş yapmak umurlarında bile değil.. hepsiburada sitesinin nefret ettiğim yönlerinden bir tanesini sende şahit olda anlayıver beni lütfen.. :)
ki değiştirmemişler hala mesaj yazdım umurlarında değil , yorum yazdım onu da onaylamamışlar..

Samsung 64GB MicroSD Pro

buyur link şimdi diceksin ki eee ne var bunda??
resimde gördüğün model pro ( + ) plus modeli fakat başlığından da anlıyacağın gibi sadece düz pro versiyonu..
şimdi diyebilirsin ki arasında çok büyük fark yok.. doğru işimi görüp görmemesine bile takılmadım.. adamlar pro sattığı halde resim pro plus ve hala üstüne üstlük değiştirmemişler ve gönderincede değişim yapabiliriz diyorlar.. hatta bu olayla ilgili yaşadığım bir hadisede var ama uzun o yüzden bunlar gibi işini umursamadan yapanı ben daha çok gördüm.. aynı sitede..

son olarak kusuruma bakma o linke baktım zaten mesaj da yazdım ama böyle ikiyüzlü olunca insan güvenemiyor kocama bir siteye.. :) ahh ahh :)

StorageReview-Samsung-microSD-PRO-32GB-Memory-Card.jpg

samsung-pro-plus-64gb-sdxc-card.jpg

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Maalesef amazon dışında müşteri memnuniyeti başta olmak üzre geri dönüşler de dahil hiçbir slışberiş sitesi yok.
Hepsinurada ve gittigidiyor ürün satışları geri dönüşleri bildim bileli sıkıntılı olmuştur.
Tek tatminkar satış ipad 4 e orjinal diye aldığım adatör kablosuydu o da kursağımda kaldı.
3 gün normal çalıştıktan sonra ömür boyu emekliye ayrıldığını söyledi.

Mergulat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maalesef amazon dışında müşteri memnuniyeti başta olmak üzre geri dönüşler de dahil hiçbir slışberiş sitesi yok.
Hepsinurada ve gittigidiyor ürün satışları geri dönüşleri bildim bileli sıkıntılı olmuştur.
Tek tatminkar satış ipad 4 e orjinal diye aldığım adatör kablosuydu o da kursağımda kaldı.
3 gün normal çalıştıktan sonra ömür boyu emekliye ayrıldığını söyledi.

:) alacağım şey 100 200 300 500 olsa hani bir nebzede olsa çok umursamam ama 5 bin lira :) rezillik çekmeye değmez..

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
İstanbulda emaar mıdır nedir orda yeni açılan samsung bayisine yere gidip bunu isterseniz büyük ihtimal size onu getitirirler

Hoş Geldin ...
Sen olmayınca forumda olduğumu anlamıyorum :D
Bir daha olmasın yoksa banlatırım kendimi @Murat Burç ;)

Mergulat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Son mesajlar