Samsung 55 mu7400 tv

Bu konuyu okuyanlar

cb_volkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar ;
Ben doğru mu yere yazıyorum doğrumu bir konu açtım bilmiyorum ama bana yardımcı olacak birilerini arıyorum.
26 aralık 2017 yılında teknosadan samsung mu7400 tv aldım.bir buçuk hafta sonra mutfak lambasını açınca tv görüntüsü gidip geliyor sonra salonda denedim yine oldu ups aldım onada bağladım bu sefer kombi ve buzdolabı çalışırken ışıgı açınca yine açılıp kapanıyor.eşim çamaşır yıkanırken yine kapanıp açılmış bugun ya bir tv aldım şimdik bide elektirik tesisatımı çektiricem bana biri bi akıl versin yardımcı olun çıldıırıcam ya

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ama sorun elektrik hattından gibi gözüküyor. Yine de amsung un müşteri hizmetleriyle bi görüşün tv nin garantisi vardır. Sorun tv den kaynaklanıyorsa tv değişim ve ya tamiri olabilir.

Elektrik tesisatını bi elektrikçiye gösersen iyi olur. Belki kullandığınız kablolardan prizden kaynaklanıyor olabilir. Valla karşıdan bişey söylemek zor. Yine de tesisata sen bi baktır. Böyle şeyler ihmale gelmez.

cb_volkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha öncede lg lm670s kullandım 4 sene hiç bir sıkıntı olmuyodu servisle konuştum topraklamada sıkındı var regülatörle kullanın dedi ups aldım regülatörlü yine yapıyo 1 gün yapmadı sadece