Samsun Klavye

Bu konuyu okuyanlar

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
iyi günler arkadaşlar benim problemim başlıktada gayet net olduğu gibi samsung klavye kullanamama sorunu cihazım axon 7 surumu 7.1.1
samsung klavye tasarimini cok begeniyorum 2015-2016 dan sonraki surumu ve kullandigim cihazada kurmaya calisiyorum bir cok sitede apksi var ama sanirim hepsi stok apk indirip deniyoru bazilarini hic kurmazken bazilarini kuruyo ama ayarlardan etkinlestirip klavye tipi olarak samsun klavyeyi secsem dahi calismiyo yani durduruldu diye haata vermiyo ama text yazma yerine tıklıyorum bi klavye gelmiuo ekrana baska bicok klavye uygulamasini denedim boyle bi sorun olmadi bi tek bunda oluyo sizde denerdeniz yada cozumunu bilen varsa yada ona cok benzeyen alternatif bi uygulama yardim edebilirseniz cok sevinirim cunku benim icin ayrintilar bile baya onemli ve samsung klavye isteklerimi tam karsiliyo simdiden teşekkurler

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Cihazın Samung Klavyeyi desteklemiyordur. Uygulama telefonunda yüklü değilken Play Store gir. Samsung Klavyeye gel. Cihazın ile uyumlu değilse yükle seçeneği olmaz. Uyumlu ise olur.
Switfkey klavyeyi önerebilirim.

Reaksiyon puanı
5,171
Samsung klavye sadece samsıng cihazlarda çalışır...

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Samsung Klavye şuan S8 ve Note 8 ile uyumlu imiş.

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar google playdeki samsung klavyeyi saymiyorum o zaten olmuyo s5 mini kullaniyodum 6.0 vardi markette gozukmuyodu ama internette baya arayip buldum bi versiyonunu ve çalıştı sorunsuz o tur biseye denk gelen veya kullanan var mi diyorum ve duz degil tip olarakta samsung klavye gibi kenarliklari olan klavyeleri seviyorum gboard var ama kisilestirme az ve kaba bende chroomayi kullaniyorum ama onerilerinize acigim

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Swiftkey klavyeyi denemeni öneririm.