Şampuan Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Merhaba,

Daha 20 yaşıma gelmeden saçlarım beyazlamaya ve dökülmeye başladı. Kullandığım şampuan bunun bir etkisi olur mu sizce? Önerebileceğiniz şampuanlar var mı?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Sysoo ve bioblas'ın şampuanlarını kullan saç dökülmesine iyi geliyor.

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Novocrin Placenta Şampuan Saç Dökülmelere Karşı Şampuanını öneririm.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Pantene öneririm, herzaman onu kullanırım, saçım kalın, 0 kirlilik, yağlanma 0, kokusu da çok hoşuma gidiyor bide

ahmetal16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok klasik olcak ama clear man var :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Saclarini kisa kestir, sac koklerine minoxil sprey kullan bunun disinda sampuanla duzeltmek cok zor dediğin olayı

ahmetal16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde saç köklerim saçlarıma dokunduğumda acıyor acaba şampuanla bi ilgisi varmıdır ve saçlarım biraz uzun buyuzden olabilrimi

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
İçinde sls içermeyen şampuan kullanman gerek yani bazı saça zarar veren özel kimyasallar var bunları içermeyen şampuanı alacaksın bunlar eczanelerde mevcut market şampuanı asla kullanma ayrıca saça yeteri kadar vitaminde gitmiyor olabilir bu da bir etken ama en büyük etken sinir ve stres.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Saç kökleri acıyorsa saç kirlidir, büyük ihtimal yağlı

ahmetal16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haklısın ya saçlarım çok çabuk yağlanıyor ondan olablrir

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Saçınızı yıkarken şampuanı bol kopuklendirin, 3 kez yıkayın hiç olmazsa 2 kez, şampuanı saçınıza masaj gibi uygulayın ve hemen yıkamayın biraz bekletin, saçınızı havluyla iyice kurulayın nem bırakmayın, mümkün oldukca gün içinde saçınıza kirli ellerinizle dokunmayın ve rüzgar da saçı kirleten en büyük etkenlerden

gamzeebahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
beyazlamaya bir etkisi olmasa da saç dökülmesine yararlı olacak bir şampuan önerebilirim. o da bioblas argan yağlı şampuan. ben uzun zamandır bu şampuanı kullanıyorum ve hem fiyat performansı hem ürünün geri dönüşü olarak çok memnunum. saç dökülmelerim azaldı ve saçlarıma bir gürlük geldi gibi düşünüyorum. tek dezavantajı köpürmüyo bu tarz şampuanlar ve parfüm gibi kokmuyolar. bu sebeple birçok insan bırakıyor. ama saç sağlığı geçici kokulardan daha önemli arkadaşlar. saçlarınızı sevin ve bitkisel içerikli şampuanlar kullanın :)

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
beyazlamaya bir etkisi olmasa da saç dökülmesine yararlı olacak bir şampuan önerebilirim. o da bioblas argan yağlı şampuan. ben uzun zamandır bu şampuanı kullanıyorum ve hem fiyat performansı hem ürünün geri dönüşü olarak çok memnunum. saç dökülmelerim azaldı ve saçlarıma bir gürlük geldi gibi düşünüyorum. tek dezavantajı köpürmüyo bu tarz şampuanlar ve parfüm gibi kokmuyolar. bu sebeple birçok insan bırakıyor. ama saç sağlığı geçici kokulardan daha önemli arkadaşlar. saçlarınızı sevin ve bitkisel içerikli şampuanlar kullanın :)
Bioblas'ın bir ürününü kullanmıştım daha önce ama pek işe yaramadı ve hatta daha kötü oldu diyebilirim. Şu an kullandığım şampuan nispeten daha iyi. :)

fılızgundugan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de Bioblas şampuan diyecektim fakat memnun kalmamışsınız. Ben uzun bir süre kullandım ve memnun kalmıştım. Dökülmeyi çat diye kesiyor diyemem ama faydası dokunuyor mutlaka. Bitkisel içerikli şampuanlar içerisinde uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün bence. Tekrar şans vermeyi düşün derim :)

umuttergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende uzun zamandır kullandığım Bioxcin şampuanı öneririm. Saç dökülmesine bire bir diyebilirim. Özellikle yoğum bir dökülmen varsa serumu ile birlikte kullanman seni çözüme daha kısa sürede ulaştırır. Ben bir süre serum ile birlikte kullandıktan sonra şampuanına devam etmiştim. Hala da kullanıyorum.