Samet gitti böyle oldu!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
F.Bahçe’de Türkçe dersleri başladı

IHA_20121101_245933.jpg

Fenerbahçe’nin yabancı uyruklu oyuncuları Can Bartu Tesisleri’nde Türkçe dersleri almaya başladı.

Can Bartu
Tesisleri’ndeki Türkçe dersleri, sarı-lacivertli yabancı oyuncuların isteği ve teknik heyetin de onayıyla verilmeye başladı. Türkçe dersleri, antrenmanlardan sonra Can Bartu Tesisleri’ne gelen eğitmenler tarafından veriliyor. Fenerbahçeli futbolcular, antrenmanlardan arta kalan zamanlarda toplam 100 saatlik Türkçe dersi alacak. Dersler sonrası futbolcular takımda teknik heyet ve arkadaşlarıyla anlaşacakları ve günlük hayatta kendilerine yeterli olacak kadar Türkçe öğrenmiş olacak.

Kaynak

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
geç bile kalındı.
Alex bile yıllardır çat pat anca konuşabiliyordu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
geç bile kalındı.

ben bunun diğer kulüplere de örnek olmasını isterim. bizden batıya giden futbolcularımız bi kaç ay içinde öğreniyorlar o ülkenin dilini.
çünkü orada mecburi.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
İstermisin sen bugün yarın bunlar Türkçeyi öğrendiğinde Aziz başkan bunlarada sarmasın... Düşünsenize "Doğrumu Yobo" yada "Doğrumu Kuyt Söyle" diye basının önüne çıkarsa naparız :)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Samet'le ne alakası var. Yabancılara türkçe ders verileceği aylar önce açıklandı.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
geç bile kalındı.

ben bir trabzonspor'lu olarak burada bir hatayı düzeltmek isterim. bunu duyduğum kişiler de yine fenerbahçeli arkadaşlarım. alex'in gayet de iyi Türkçe konuşabildiğini ancak Türkçe konuşması durumunda tercümanın işsiz kalmasını istemediği için konuşmadığını söylenmekte. hurafe de olabilir ama alex centilmenliğini gördüğümden çok da hurafe olduğuna inanmak istemiyorum :)

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hadi yabancılar türkçeyi öğrenmeye çalışıyor peki ingilizce dahi bilmeyen bazı türk futbolcular napıyor acaba.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ben bir trabzonspor'lu olarak burada bir hatayı düzeltmek isterim. bunu duyduğum kişiler de yine fenerbahçeli arkadaşlarım. alex'in gayet de iyi Türkçe konuşabildiğini ancak Türkçe konuşması durumunda tercümanın işsiz kalmasını istemediği için konuşmadığını söylenmekte. hurafe de olabilir ama alex centilmenliğini gördüğümden çok da hurafe olduğuna inanmak istemiyorum :)
ilk kez duydum bunu doğruluğuna inanmamak zor açıkçası :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324

ilk kez duydum bunu doğruluğuna inanmamak zor açıkçası :)

yok [MENTION=38650]zoki[/MENTION] trabzonlu arkadaş doğru söylüyor.
alex'in bunu söylediğini daha evvel ben de duymuştum.