Sahibinden.com saçmaliği !!!!

Bu konuyu okuyanlar

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sahibinden.com binlerce kez yazmısımdır, galaxy s4 replikası 250 liraya galaxy s4 bölümünde, ya bu ilanlara neden onay veriyorsunuz dediysem de sonuc alamadım. sahibinden.com üzerinden insanlar cok rahat dolandırılabilir. replika ürün kaynıyor kimse de buna dur demiyor, türkiyede satışı olmayan cihaz yurt içi kayıtlı seçenegiyle get işleminde veya normal satılıyor.

abays12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu yılı para kazanma yılı ilan etmişler. İlana 39 lira verdim

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Gerçekten iyi bir sanal satış sitesi ama bence şartları tamamen rezalet kredi kartım ile alacağım bir ürün vardı almaktan bile vazgeçtim o derece yan.

kunyeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çok saçma bi uygulama nedenmi? sahibinden müşteri hizmetlerini aradım ilan veremiyorum kredi kartı istiyor ve benimde kredi kartım yok dedim.cevap:sizin kredi kartınızın olmasına gerek yok başka bi kredi kartıda olsa olur sadece hesap doğrulama diyor.böyle bir şey olabilirmi sizce x şahsın kredi kartı bilgileri ile benim hesabımın üzerime olduğu doğrulanacak....!!!!!!

conconmirtaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alla Alla bende yeni üyelik açtım fakat istemediler kredi kartı felan :)

hangon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bi de ilanları kısıtlamışlar bi kaç ilandan sonra para istiyorlar

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
sadece elden aynı şehirden teslim için kullanılabilecek bir site. gg gibi güvenli değil.gidin görün alın.yoksa geri dönüşü imkansıza yakın

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aldığı bilgilerle bir dolandırma yapamazki banka üzerinden seni doğruluyor o kadar. cvc gibi kodları istemiyor. + online alışveriş yaptığın zaman referans numarası gerekiyor. Benım bankalarda oyle. Akbank,iş bankası,finans

lolalu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet üzerinden alınan satılan hiçbirşeye itimadım yok

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim hesap bloklandı , hesaptaki telefonu başka hesaptada kullanamıyorum. Ev su , doğalgaz gibi herhangi bir fatura ve kimlik fotokopisi istediler. :(

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Dikkat edin sahibinden.com a ilan verdiğiniz zaman telefonunuza aşırı derecede reklam mesajları gelmeye başlıyor, kaç kez bu duruma şahit oldum adamlar günlük ilanlardan telefon numaraları topluyor ve toplu reklam mesajları geliyor otel, hamam vs reklamları ilanın ana sayfasında yayınlama kardeşim numaraları satıcı bilgileri diye bi link koy numara toplayanlara angarya gelsin, eskiden mumaraları 05321234567 formatında yazıyorlardı google numara arama yapınca ilanlar direk çıkıyordu sırf bu yüzden şikayet edecektim savcılıga neyseki sonradan 0 532 123 45 67 formatına çevirdiler google da numaramı yazınca bulamıyor.

hakanmercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahibindencom iyice cıvıttı yaa türkiyede tek tabanca olduğu için kendilerini bişey zannediyorlar,şimdide get(güvenli e satış) diye bir tuzak çıkarmışlar get satış ile satılan ürünlerden%13 komüsyon alıyorlar utanmadan,ulan %1%2%3 falan olsa neyse diyecem ama %13 nedir yaaa banka bu kadar almıyor,beyler imza toplayıp tib'e şikayet edelim bu siteyi, iyice milleti keriz yerine koyuyorlar milletin sattığı ürünün çoğu parası bunlara kalıyor!!!!!!!!

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Ben şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım çoğu işimi oradan hallettim