Sagopa Kajmer'den Ceza'ya Başsağlığı Mesajı

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Rap müziğinin sevilen ismi Ceza'nın babası hayatını kaybetti. Ceza'ya yıllardır kavgalı olduğu Sagopa Kajmer'den başsağlığı mesajı geldi

Sagopa Kajmer'den Ceza'ya başsağlı mesajı - Magazin haberleri

Rapçi Ceza ve Ayben'in babası Dalyan Özçalkan dün son yolculuğuna uğurlandı. Yakın çevresi Ceza'yı yalnız bırakmazken uzun zamandır küs olduğu eski arkadaşı Sagopa Kajmer'den başsağlığı mesajı geldi.

Kajmer, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Osibisa'yı her gördüğümde aklıma hala Danyal amca gelir. Efendi ve babacan baba. Tıpkı anneni kaybettiğimiz zamanki hislerimle yazıyorum. Ayben ve sana ayrıca tüm Danyal amcayı sevenlere başsağlığı diliyorum. Bol sabır diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Ceza bu mesaja kayıtsız kalmadı.

Ünlü rapçi, "Saol Yunus. Hayat işte. O da seni severdi... Mekanı cennet olsun" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak:HT

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
İkisi de bu "kavgalı" senaryosundan iyi PR yaptılar. Profesyonel kariyer danışmanının faydası. Kavgalı olmasalardı belki de bu kadar sıkı fanları olmazdı.

Sagopa Kajmer de, önce küfürbaz, sonra dindar, şimdi de filozof gibi takılarak her kesimden takipçi kazandı, yine güzel bir PR çalışması yapmış oldu.

Ceza'ya başsağlığı dilerim, mekanı cennet olsun amcamızın.

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
İkisi de bu "kavgalı" senaryosundan iyi PR yaptılar. Profesyonel kariyer danışmanının faydası. Kavgalı olmasalardı belki de bu kadar sıkı fanları olmazdı.

Sagopa Kajmer de, önce küfürbaz, sonra dindar, şimdi de filozof gibi takılarak her kesimden takipçi kazandı, yine güzel bir PR çalışması yapmış oldu.

Ceza'ya başsağlığı dilerim, mekanı cennet olsun amcamızın.
büyük oyunu görmüşsünüz tebrik ederim.

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
olması gerekeni yapmış. bence artık barışmalılar ne gerek var küslüğe

B3R4TS4R1

Asistan
Reaksiyon puanı
113
Sagopa ve ceza yı çok severim artık barışımalılar

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Sago sonrada ruhsal olarak cok değişime uğradı artık tanıyamıyorum. Belki böyle daha mutludur bılemeyız.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Evet aynen öyle insanin ruh hali yansıyor. Kamerayla severek ayrıldığını düşünüyorum. Çok büyük sevgi gibi geliyordu. Baya hayal kırıklığına uğrattı beni.
Dinden felan bahsederdi eskiden,Allahtan bahsederdi..
Din değiştiridikten sonra zaten ruh hali değişti bence.

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Dinden felan bahsederdi eskiden,Allahtan bahsederdi..
Din değiştiridikten sonra zaten ruh hali değişti bence.
Demekki kendini keşfetmek istedi zaten insan kendini en çok yalnız kaldığında keşfediyor. Demekki icinde gerçek olmayan şeyleri sorgulamış ve kendi icin dogru olana karar vermiş. Ama sago boyle olacak biri gibiydi zaten, Aykırı insanlarin zamanla değişmeleri olası bir durum. Oda diğerlerine hic benzemiyordu zaten.