Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

1ruby1

Profesör
Konunun bizimle ne alakası var? Var yada yok onu ilgilendirir.

2010 yılında tarikatla ilişkisini kesmiş. 2015 den bu yana da İnançsız olduğunu söylüyor. Eskiden de bendim şimdide benim diyor ki zaten dürüst birisi. Namaza ve oruca da yok dedi. Fazla baskı anarşi doğurur bence sago da kendi içinde bunu yaşadı tıpkı benim gibi. Din kimine göre ihtiyaç kimine göre araç kimine görede afyondur. Ben haklı buluyorum

ÆSir

Doçent
Ateizm ve Deizm arasında bir yaratıcı kadar fark var. Biri evrenin tamamen tesadüf olduğuna inanırken biri illa evreni yaratan biri vardır diyor. Çok farklı bence @Ahmetcan2626

MrChef

Asistan
Yok ama ne yok? Açıkçası gündeme oturmak için yapılmış bir hareket olabilir. Olmadığını vb bir yaklaşımda bulunmamış ki belki sorusuna cevap vermek istememiş bile olabilir. Ki Ateist olması da onun kendi düşüncesi şahsen ne siz ne de bir başkası yorum yapma hakkını elinde barındırmıyor ki saygı duymak ZORUNDAYIZ

syfsn

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Yok ama ne yok? Açıkçası gündeme oturmak için yapılmış bir hareket olabilir. Olmadığını vb bir yaklaşımda bulunmamış ki belki sorusuna cevap vermek istememiş bile olabilir. Ki Ateist olması da onun kendi düşüncesi şahsen ne siz ne de bir başkası yorum yapma hakkını elinde barındırmıyor ki saygı duymak ZORUNDAYIZ
Saygı duymayan mı var

syfsn

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Üzerinize alınmanız açıkçası beni kuşkulandırdı. Genel olarak söylemiş olmamla beraber böyle bir haber yapılması bile bir saygısızlık ve ikinci sınıf insan muamelesi niteliğindedir bana kalırsa.
Üzerime alınacağım bir durum yok çünkü bu konu ile ilgili yaptığım bir yorum yok...

Haber yapma konusuna gelince bence yapılan haber birçok magazin haberinden daha masum. Adam zatenkendisi açıklamış eden haber yapılmasın ki.

Ha bu arada bence asıl saygısızlığı sanata dini ve siyaseti karıştıranlar yapıyor...

MrChef

Asistan
Ha bu arada bence asıl saygısızlığı sanata dini ve siyaseti karıştıranlar yapıyor...
Siyaseti din, sanata hiç bir şey karıştırılmaz kesinlikle haklısınız.

Magazine dayalı söylediğiniz cümle kesinlikle doğru magazin haberleri ne sallarlar dediğiniz gibi. Yorumunuz olduğu için değil sadece negatif yaklaşımınız sebebi ile öyle biraz ters çıkıştım sanırım. Üzgünüm,...

stat counter