Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Mustafablci

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Tek kelimeden neler çıkartmışsınız. Bu sorulardan bunalan biri eee yetti artık! diyerek basit bir "yok" kelimesi yazmış olabilir. Söylediğinin doğru/ yanlış olduğu aşikar iken kesin hüküm koyuyorsunuz. Ben ateistim, deistim vs dememiş. Yok demiş. Yok demeyle yok olunmuyor.
Güzel kardeşim şimdi ben/biz kimseye iftira atmıyoruz uydurmuyoruz hani sen çok biliyorsun ya git bir bak ateistlik nedir sonra gel. Ateist demek tüm din ve inançları red etmektir dini inancım yok dendiği vakitte mantıki olarak atest mi diye düşünmek doğru.

Tek kelimeden neler çıkartmışsınız. Bu sorulardan bunalan biri eee yetti artık! diyerek basit bir "yok" kelimesi yazmış olabilir. Söylediğinin doğru/ yanlış olduğu aşikar iken kesin hüküm koyuyorsunuz. Ben ateistim, deistim vs dememiş. Yok demiş. Yok demeyle yok olunmuyor.
ama sagopa net bir adamdır yok derken dalgasına yazmış olamaz kendini net ifade eden bir insan olduğu için dini inancım yok diyosa yoktur inandığı bir din yok demektir ki bu da sonradan olmuş bir şeydir kaba olcak ama dinden imandan çıkmış yani 12 senedir takip ediyorum biliyorum tanıyorum yani insanın kararları değişebilir saygı duymak lazım ama hayranlarını üzdü tabiki..

Mustafablci

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
ama sagopa net bir adamdır yok derken dalgasına yazmış olamaz kendini net ifade eden bir insan olduğu için dini inancım yok diyosa yoktur inandığı bir din yok demektir ki bu da sonradan olmuş bir şeydir kaba olcak ama dinden imandan çıkmış yani 12 senedir takip ediyorum biliyorum tanıyorum yani insanın kararları değişebilir saygı duymak lazım ama hayranlarını üzdü tabiki..
Ya kendi inancıdır ben adamı karalayamam bitti gitti diye, ben arkadaşın bizi gömme çabalarına hayranım ya :D

Bu adamın net bir duruşu var senin de dediğin yok efendim yok kelimesinden ne çıkarmışız allah aşkına dini inancım yok demekten başka ne çıkartılabilir ki deist olduğunu açıkladı mı diyecektim :D

Ya kendi inancıdır ben adamı karalayamam bitti gitti diye, ben arkadaşın bizi gömme çabalarına hayranım ya :D

Bu adamın net bir duruşu var senin de dediğin yok efendim yok kelimesinden ne çıkarmışız allah aşkına dini inancım yok demekten başka ne çıkartılabilir ki deist olduğunu açıkladı mı diyecektim :D
katılıyorum kardeşim

Merhaba siz yanlış anlamışsiniz bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorun

Hesap gerçek, cevaplar sagoya ait o konuda mutabık olalım.

Ben bu cevabına nedense hiç şaşırmadım. Zaten son şarkılarında bunu ima ediyordu. Kaldı ki bir sanatçının dinine bakarak neden sanatını takip edersiniz ki? Allah, din, kitap dediği için takip eden kitlenin ağlamasına ve hack bu hack diye kendilerini kandırmasına gülüyorum :D

Bir rapçiyi, rap müzik yaptığı için dinliyorum, mutluyum.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
Bende pentagram dinliyorum müzikleri güzel.ama 1-2 şarkısında dinsiz kelimeler var.onun haricinde güzel yani.

Ben de bu ünlülerin inanç ile meselelerini dert edinen insanları anlamakta güçlük çekiyorum.

Yabancı bir ünlü Müslümanmış dendiğinde gururlananlar.

Bir ünlü dinden iki üç kelam etse pohpohlayanlar...

Ya da tam tersi, dinle mesafesi olanlar ya da dinsiz olduğunu açıklayanlar vs.

Bize ne?

Sagopa ateist olduğunu açıkladı diye ateist mi olacaksın?

Salah maç günü oruç tutmuş!

Sen tuttun mu?

Salah oruç tutunca sen de oruç tutmuş mu olacaksın?

Micheal Jackson Müslüman olmuş oleyyyyy!
Sen ne kadar Müslümansın? Hiç kendini ölçtün mü?

Bırakın milletin inancını.

Kalplerde olanı yalnız Allah bilir.

Bir ünlü İslamı övdü diye, bir yabancı ünlü Müslüman oldu diye İslam şereflenmez.

Birisi İslam’dan nasiplenemedi diye İslam değer kaybetmez.

Dünyada tek bir inananı, tek bir ibadet edeni olmasa bile İslam Allah katında tek dindir.

Ünlüler inanıyor diye değil!!!

yanlış anlama olabilir net olmalı ...
ezhel tezel mi? ne haltsa ondan daha düzgün insan adam gibi adam ...

Ezhelin kusuru nedir acaba hocam?Şarkılarında küfür,esrar kullanması mi?
kanunlar açık ve net uyuşturucu ve uyarıcı şeylerin reklamı yasak özendirmek suç İngiltere'de bile suç...
zaten dandik müzik ki Bir Cem Karaca,Moğollar,Barış Manço değil Anadolu Rock'ı daha iyi ...

Mustafablci

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
kanunlar açık ve net uyuşturucu ve uyarıcı şeylerin reklamı yasak özendirmek suç İngiltere'de bile suç...
zaten dandik müzik ki Bir Cem Karaca,Moğollar,Barış Manço değil Anadolu Rock'ı daha iyi ...
Çok doğru cümleler kurdunuz hocam helal.

No.1

Asistan
Özendirmenin suç olması yerine satmanin,kullanmanın daha ağır suclari olması daha mantıklı değil mi?Ayrıca şarkıda kenevir tohumu dedi diye başlayan veya ozenenin zekasından şüpheye düşerim.Ayrica Tv'de yapılan onca ahlaksizliga ne demeli?

tv de ne var ki? rtük kontrolünde özel tvler ilk kurulduklarında sıfır sansür vardı pek çok insan için rahatsız ediciydi.

No.1

Asistan
tv de ne var ki? rtük kontrolünde özel tvler ilk kurulduklarında sıfır sansür vardı pek çok insan için rahatsız ediciydi.
Hocam çukur,evlilik programlari ikilisi gayet yeterli bence.Boyle saçma diziler yüzünden 13yasindaki çocuk okulda mafya gibi takılıyor.Ezhel yüzünden uyuşturucuya başlayan duymadım ama bu diziler yüzünden mafyacilik oynayan(oyun olarak değil öyle yaşamaya çalışan)birçok küçük çocuk gördüm.

Hocam çukur,evlilik programlari ikilisi gayet yeterli bence.Boyle saçma diziler yüzünden 13yasindaki çocuk okulda mafya gibi takılıyor.Ezhel yüzünden uyuşturucuya başlayan duymadım ama bu diziler yüzünden mafyacilik oynayan(oyun olarak değil öyle yaşamaya çalışan)birçok küçük çocuk gördüm.
çukur'u izlemiyorum EDHO,NCIS:LA,MentalistPowers,Black List Sony kanalı ve Foxcrime,DMX,Discovery izliyorum.

RTÜK var o denetliyor hala yeterli değil dersen çok kasıyon demek evlilik programları bitti ki...

stat counter