Saç şekillendirici önerisi olan ?

Bu konuyu okuyanlar

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumlar da bu tarz konular oldukca fazla ama hepsı 4 5 yıl once acıldıgından tekrar bır gundeme getırmek ıstedım. Saç sekılendırıcı olarak ne kullanıyorsunuz ? wax,jöle vs.. ? wax saçlarda mat bır gorunum gosterdıgı ıcın onu dusunuyorum su anda ve oncelık olarak dıger forumlarda okudugum marka olmasıymış .. marka önerisi olan var mı ? genel olarak marka schwarzkopf osis + mess up kullanan var mı memnun mu ? daha once kısa surelıgıne bı wax kullanmıstım ruzgarlı bır hava varsa ortam da saclar bozuluyordu hemen bu waxın kalıtesıyle ılgılı bır sorunmu. Jöle saçı bozdurmuyo ama hem çok parlak gorunuyo hem de acaip kazık gibi durduruyo yokmu bunun bir ortası :)[h=1][/h]

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben 6 ay önce bi axe şekillendirici almıştım, arada sırada kullanıyorum ama iyi yani adam gibi şekil alıyor. Tabi yıkanmış ve kurulanmış temiz saçta :) (benim saçlarım düz olduğu için)

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim saçlarım ince telli, Egos wax kullanıyorum. "Mat ve Doğal" olanı, saça hacim veriyor ve doğal şekil almasını sağlıyor. Saça zarar da vermiyor -kepek,kırık,cansızlık gibi-
Bir de "Parlak ve Canlı" olanı var, onu da kullandım ama pek memnun kalmadım. Yağlı saça suyla şekil verilmiş gibi duruyor. Belki saçımın ince telli olmasıyla da alakalı olabilir.

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim saçım da ince telli ve düz , bir denemek lazım ..

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Uzun saçım olduğunda taft power gel kullanıyordum, saçım kalın olduğu için 5ci derece

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yokmu ya saç şekillendiricilerde veya wax hakkında forum da bilgili bir arkadaşım :/

emc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yıllardır remington marka saç düzleştrici ve maşa kullanıyorum saçımı çok sık düzleştirdiğim halde fazla kırılma olmuyor fiyatı yüksek ama değer

bayandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Limon kullan limon :)

Ata yadiğari.

İşe yarar .