Saç ne kadar önemli?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pikkup

Asistan
Arkadaşlar saçlarım sağ ve sollardan seyreldi hafif, ve cok aşırı yavaş uzuyo,Kafamın şekli bozuk değil kısa saç 3 numara falan g enelde olumlu yorumlar alıyor ama bneım aklmda olan, ben hafif fitim karın kasım vs var.Saçlarımı 3 numara yapsam birşeyler kaybeder miyim? şuan sacım burnuma falan geliyo ama saç değil bildiğiniz ot yani eski saçım gibi gür kalın değil ince seyrek cansız b işey.

Scarneep

Asistan
Benim saçlarda ince, seyrek ve uzun. Ben beğeniyorum ama. Sen beğenmiyorsan kestir.Zaten tekrar çıkacak, bi deneyip görmüş olursun. Beğeniyorsan dursun.

pikkup

Asistan
Benim saçlarda ince, seyrek ve uzun. Ben beğeniyorum ama. Sen beğenmiyorsan kestir.Zaten tekrar çıkacak, bi deneyip görmüş olursun. Beğeniyorsan dursun.
Daha önce denedim ama o zaman ki bakış açımla şuanki farklı biraz, bide geç uzuyor ya cok kararsızım

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Bence de denemekte fayda var. En kötü bir iki ay kısa saçlı kalırsınız :)

Scarneep

Asistan
Daha rahat davranmalısın. Dış görünüşün için neden bu kadar tedirgin oluyorsan , olma . :D

pikkup

Asistan
Dış görünümüne önem veren biriyim, o yüzden ikilemde kalıyorum.2 3 aya falan uzamıyor arkadaşlar saçım, bi kere 3 numara yaptırdım 1 yılda burun seviyeme yeni yeni geliyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yüz tipim araştıran varsa bilir oval arkadaşlar bilmeyen varsa, çağatay ulusoy gibi yani yakşr mı acaba

Son düzenleme:

PARAzitCELL

Profesör
Aynen, tarz hiçbi şeydir sağlık herşey... kazıt gitsin. Şimdi kazıt ki ileride kel kalma.

mervee89

Üyecik
Arkadaşlar saçlarım sağ ve sollardan seyreldi hafif, ve cok aşırı yavaş uzuyo,Kafamın şekli bozuk değil kısa saç 3 numara falan g enelde olumlu yorumlar alıyor ama bneım aklmda olan, ben hafif fitim karın kasım vs var.Saçlarımı 3 numara yapsam birşeyler kaybeder miyim? şuan sacım burnuma falan geliyo ama saç değil bildiğiniz ot yani eski saçım gibi gür kalın değil ince seyrek cansız b işey.
Shen min diye bir ürün var, başka bir arkadaşa da tavsiye ettim çevremde şikayeti olan herkes kullandı sonuçlar hem olumlu oldu, dene istersen

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Her insanın cildi buna uygun olmayabilirde bir doktor kontrolünde tavsiye edileni dinlemeyi tercih ederim.
kendim için örnek vereyim saçlarım zayıf seyrek idi kullanmadan önce şimdi elimdeki 1 kalıp sabun bitsin paylaşıcam fotoları kullanmaya başlayalı 3 hafta oldu inanılmaz sonuç elde ediyorsunuz, hem doğal hemde sonucu harika kafama bu zamana kadar kimyasal sürdüğüm için kendime acıyorum.

stat counter