Saç ekimi

Bu konuyu okuyanlar

dadassinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar aranızda saç ekimi yaptıran arkadaşlar varmı varsa bana ekim sonrası süreci ve şuanki durumu anlatabilirmi. Ben ektirdim suan ilk ayın içerisindeyim dökülmeler başladi ama sanki seyrek gibi geliyor suan bana...

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşım ektirmişti 3 yıl oldu ektirdikten sonra doktoru ona bir ilaç verdi şampuan misali belirli bir süreye kadar onu doktorun tam tavsiyesi ve önerisi üzerine aksatmadan zamanı zamanına kullandı şimdi bakıyorum da ilk ektirdiği günlerde ki gibi. Yani ektirdikten sonra ki zamanlar için ona iyi bakmalısın sonrasında zaten saç senindir.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Arkadaşım ektirmişti 3 yıl oldu ektirdikten sonra doktoru ona bir ilaç verdi şampuan misali belirli bir süreye kadar onu doktorun tam tavsiyesi ve önerisi üzerine aksatmadan zamanı zamanına kullandı şimdi bakıyorum da ilk ektirdiği günlerde ki gibi. Yani ektirdikten sonra ki zamanlar için ona iyi bakmalısın sonrasında zaten saç senindir.
çekili fotoğrafı var mı acaba, eski ve yeni hali? reklam dışında görmedik gerçek hayatta.

dadassinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende elimden geldiği kadar bakıyorum saçıma ama dısardakiler yok öle olmus yok böle olmuş diyince insanın morali bozuluyor. sanki hala seyrek gibi ama daha 1 ay olmadı ektireli...

seyitfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben saç ekimi operasyonumu Mega Hair Trans da yaptırdım. İmplenter kalemleri ile ekildi saçlarım. Toplamda 4500 grefts ekildi ve ihtiyacımın üzerinde bir ekim oldu. Ekim boyunca herhangi bir sorun yaşamadım çok rahattım. Ekim sonrasında saç ekimi garanti belgesi aldım. 1 gün sonra ilk saç yıkamam yapıldı ve sonrasında yapmam gerekenler ile ilgili bilgiler verildi. Herşeyden çok memnun kaldım. Ekim yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.