S9 plus için kılıf yada başka bir önerisi olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

MetinSyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle iyi akşamlar.
S9 plus alalı yaklaşık bir ay kadar oldu ve arka tarafında bole ufak tefek çizikler olduğunu fark ettim. Ön taraftada var ama genelde bi ufak çizik oluşuyor. Güzel bi kılıf önerebilecek varmıdır yada alternatif şeyler.

MetinSyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Önerin için teşekkürler. Kilif biraz kalın galiba ?

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
S9 Plus için orijinal Alcantara kılıflar çok iyi bence.Bu arada bu kadar süre korumasız nasıl kullandınız onu:eek:

MetinSyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S9 Plus için orijinal Alcantara kılıflar çok iyi bence.Bu arada bu kadar süre korumasız nasıl kullandınız onu:eek:
Mesleğin saha teknikerliği olduğunu için çok sağa sola vurma olasılığım vardı. Bende çalışırken şirket telefonunu kullandım s9 plus beyfendi hep arabadaydı ?

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
S8 için mavi alcantara kılıf kullanıyorum 8 ay oldu görünüşü hissiyatı çok premium fakat telefon elinizde olduğundan yanlardan bi renk atıyor ve biraz narin bi kılıf bence spigen veya orjinal slikon kılıf alınmalı

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
S8 için mavi alcantara kılıf kullanıyorum 8 ay oldu görünüşü hissiyatı çok premium fakat telefon elinizde olduğundan yanlardan bi renk atıyor ve biraz narin bi kılıf bence spigen veya orjinal slikon kılıf alınmalı
Apple kılıfları 1 haftada ne hale geliyor bir görseniz:D.Alcantarayı kullanmadığım için bilmiyorum ama mükemmel göründüğünü söyleyebilirim.Ama Tabi kullanıcıları dinlemek mantıklı