S8+ /S9+ hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

KararsızŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon ihtiyacım var sık telefon değiştiren biri değilim bozulana kadar kullanırım.S8 plus ya da S9 plustan birini almayı düşünüyorum.mağazadan alacağım ve aralarında 1300 TL gibi bi fark var bu da beni S8+ a yönlendiriyor.S8 plus şuan için artık eski bi telefon mudur uzun süre kullanımda donma kasma yapar mı?aralarında bu farka değecek büyüklükte bi fark var mı gerçekten?

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
S9+, S8+'nın makyajlanmış hali. Aralarında devasa farklar yok. S8+ yerine uygun fiyatıyla dikkat çeken V30+'ı alırdım şahsen.

KararsızŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S9+, S8+'nın makyajlanmış hali. Aralarında devasa farklar yok. S8+ yerine uygun fiyatıyla dikkat çeken V30+'ı alırdım şahsen.
LG pek sevmiyorum.bir de internetten almayacağım vatan ya da teknosadan alacağım v30+ 4399 TL oralarda.s8+ 3999 TL şuan bu fiyata değmez mi diyorsunuz? Bu döviz kuru mahvetti beni telefonum da bozulacak zamanı buldu :(

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Neden Hepsiburada'dan almıyorsunuz?

KararsızŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden Hepsiburada'dan almıyorsunuz?
Daha önce kardeşim hepsiburadadan almıştı sanırım güncelleme vermiyorlarmis.garanti vs konularda da muhattabım daha güvenilir olur gibi geliyor mağaza olunca

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Daha önce kardeşim hepsiburadadan almıştı sanırım güncelleme vermiyorlarmis.garanti vs konularda da muhattabım daha güvenilir olur gibi geliyor mağaza olunca
Distribütör garantili alırsanız hiçbir sıkıntı olmaz mağazadan aldığınız telefon ile aynı.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Alınabiliyorsa s9 plus almak çok daha mantıklı ama aradaki 1300 tl ye değermi orası tartışılır

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Telefon ihtiyacım var sık telefon değiştiren biri değilim bozulana kadar kullanırım.S8 plus ya da S9 plustan birini almayı düşünüyorum.mağazadan alacağım ve aralarında 1300 TL gibi bi fark var bu da beni S8+ a yönlendiriyor.S8 plus şuan için artık eski bi telefon mudur uzun süre kullanımda donma kasma yapar mı?aralarında bu farka değecek büyüklükte bi fark var mı gerçekten?

Galaxy S8'de fazlasıyla problemler oldu. O yüzden daha güncel ve yenilikçi özellikleriyle Galaxy S9 Plus'u alman daha mantıklı olur.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Galaxy S8'de fazlasıyla problemler oldu. O yüzden daha güncel ve yenilikçi özellikleriyle Galaxy S9 Plus'u alman daha mantıklı olur.
Katılıyorum.

Çok bir fark olmasa'da aralarında S9+ almalısın.

Reaksiyon puanı
4,326

Samsung Galaxy S9+ almanız daha doğru olacaktır.
Ram: 6 GB
Piksel yoğunluğu : 531 PPI
Kullanıcı Arayüz Versiyonu : Samsung Experience 9.0
Çift arka kamera ve değişebilir diyafram F1.5 & F2.4
Video fps değeri : 60 fps
Yonga seti : Samsung Exynos 9 Series 9810
Cpu Frekansı : 2.8 GHz
4G indirme : 1200 Mbps
4G Karşıya Yükleme : 150 Mbps
4G indirme teknolojisi : LTE (Cat.18)
Hoparlör özellikleri : Çift Hoparlör Stereo

KararsızŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablosuz ağa bağlanma, pembe ekran ve Amoled yanıkları gibi problemler söz konusu.
Anladım çok teşekkür ederimS8+ tan sogudum. S9+ da da dokunmatik ekran problemi yasayanlar olmuş simdi okudum fazlasıyla kararsız kaldım gerçekten çok pahalı ve o kadar para verdikten sonra bi sorun yasamak istemiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Alınabiliyorsa s9 plus almak çok daha mantıklı ama aradaki 1300 tl ye değermi orası tartışılır

Yani alabilirim ama telefona o kadar para vermek vicdanımı rahatsız ediyor.fiyat performans oranı yuksek başka bi telefon oneriniz var mı?

Yani alabilirim ama telefona o kadar para vermek vicdanımı rahatsız ediyor.fiyat performans oranı yuksek başka bi telefon oneriniz var mı?
Katılıyorum.

Çok bir fark olmasa'da aralarında S9+ almalısın.
Evet fakat fiyat olarak baya bi fark var bilemedim o yüzden :D

Samsung Galaxy S9+ almanız daha doğru olacaktır.
Ram: 6 GB
Piksel yoğunluğu : 531 PPI
Kullanıcı Arayüz Versiyonu : Samsung Experience 9.0
Çift arka kamera ve değişebilir diyafram F1.5 & F2.4
Video fps değeri : 60 fps
Yonga seti : Samsung Exynos 9 Series 9810
Cpu Frekansı : 2.8 GHz
4G indirme : 1200 Mbps
4G Karşıya Yükleme : 150 Mbps
4G indirme teknolojisi : LTE (Cat.18)
Hoparlör özellikleri : Çift Hoparlör Stereo
Telefondan çok çok büyük beklentisi olan biri değilim S serisinin tasarımı hoşuma gidiyor ve dokunmatik ekrandaki diğer telefonlarda olmayan farklı bi hissi var onu seviyorum o yüzden bu ikisi arasında kaldim.teknolojiden çok anlayan biri de değilim acıkcası :) benim icin en onemli sey telefonun donma kasma yapmaması.arada saydığınız bu farklar gerçekten benim fark edebileceğim boyutta farklar mı? Yani S8+ alsam pişman olur muyum keşke almasaydım diye

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Anladım çok teşekkür ederimS8+ tan sogudum. S9+ da da dokunmatik ekran problemi yasayanlar olmuş simdi okudum fazlasıyla kararsız kaldım gerçekten çok pahalı ve o kadar para verdikten sonra bi sorun yasamak istemiyorum.

Telefondan çok çok büyük beklentisi olan biri değilim S serisinin tasarımı hoşuma gidiyor ve dokunmatik ekrandaki diğer telefonlarda olmayan farklı bi hissi var onu seviyorum o yüzden bu ikisi arasında kaldim.teknolojiden çok anlayan biri de değilim acıkcası :) benim icin en onemli sey telefonun donma kasma yapmaması.arada saydığınız bu farklar gerçekten benim fark edebileceğim boyutta farklar mı? Yani S8+ alsam pişman olur muyum keşke almasaydım diye
Merak etmeyin S9+ta sorun yaşamazsınız.

ozudogru52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
S9+ sizi isteklerinize göre fazlasıyla memnun edecektir.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Genelde 2800 e htc u11 öneriyordum fiyat performans telefonu olduğu için artık o da 3800 tl olmuş,en mantıklısı paraya kıyıp s9 plus almak,ben s9 plus ta ciddi ciddi sorun yaşayan birini görmedim bi ara ekran dokunmatiği sıkıntılı diye haberler çıkmıştı artık o sorunda giderildi

filofil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende P20 Pro ve S9+ arasında kalmıştım, bu forumun tavsiyesine uyaran S9+ aldım, hiç pişman değilim. Dokunmatik problemini daha çok ekran koruyucu vs takınca oluyor deniliyordu, ekran dokunmatik hassasiyetini arttırdım, bir sıkıntı yok.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
o fiyat farkına bence bu devirde değmez,bence s8+ al.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Almışken S9+ al özellikle kamera ve işlemci konularında çok fark var.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
LG pek sevmiyorum.bir de internetten almayacağım vatan ya da teknosadan alacağım v30+ 4399 TL oralarda.s8+ 3999 TL şuan bu fiyata değmez mi diyorsunuz? Bu döviz kuru mahvetti beni telefonum da bozulacak zamanı buldu :(
Ya bende cumartesi v30+alacaktım 3300 idi vatanda şimdi 4400 olmuş yeni farkettim çok kötü bir olay beninkide telefonlar zamnlandı oda bozuldu s8 yönebilirm malesef :(

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Ya bende cumartesi v30+alacaktım 3300 idi vatanda şimdi 4400 olmuş yeni farkettim çok kötü bir olay beninkide telefonlar zamnlandı oda bozuldu s8 yönebilirm malesef :(
Şuan Gittigidiyor sitesinde indirim var, V30+ 2700 TL. Bir saat içerisinde sona erecek.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
İnternetten almak istemiyorum.
Kaçırma 2700 nerde 4400 nerde. Ayrıca ben eşime iphone 7+ almıştım internetten hiçbir sıkıntısı yok. (bu arada asus zendone 5z almak niyetinde değil miydin neden vazgeçtin merak ettim)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Telefon almak için artık hızlı davranmak gerekiyor.

oneacb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim fiyat aralığıma uygun olarak ve Cuma indirimlerin de olacağını düşünerek s8+ ve P20 arasında kaldım(ikisininde çok yakın fiyatlarda olduğunu dşünerek şuan için 3.500 bandında) dikkat ettiğim şeyler orta seviye üzeri fotoğraf kalitesi, çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama pubg tarzı oyunlarda kasmasını istemem ve video çok fazla izleyen birisiyim,üniversite öğrencisiyim uzun yıllar kullanmam gerektiğinide belirtmek isterim teknoloji yönünden bir kaç yıl sonrada iyi durumda olmasını isterim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler nedenlerini belirtirsenizde memnun olurum...