S8 problem yaratır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Shqiperia

Üyecik
Arkadaşlar az önce bir konuda gördüm ve size sorayım dedim Galaxy s8 malzeme kalitesi konusunda bir problem yaratır mı ?

lgsever

Profesör
Yasaklı
Niye yaratsın hocam ?
Her yeri cam ya onun içindir büyük ihtimalle kırılabilir diye fakat merak etmeyin göründüğünden daha sağlam.Ama siz yinede düşürmeyin her telefonun hazin sonu sonuçta düşürmektir.:)

Shqiperia

Üyecik
Hayır hani samsung kalitesiz diye bir algı var ya onun için sordum yani ürünün kalitesi olarak.

lgsever

Profesör
Yasaklı
Adamlar appledan sonra piyasanın birincisi.
Ne kadar bilgisiz dolu hayır piyasa birincisi apple falan değil dünya mobil üreticiler listesinde samsung birinci huawei ikinci malzeme kalitesi anlamında söylüyorsan yine aynı yeni çıkardıkları camda bişeye benzemedi önceki metal telefonlarıda hep ya kasa yamuluyordu yada eziliyordu.Sağdan soldan duyup konuşanlara sinir oluyorum.

çok fazla sallayınca çemkiriyor sallama lan üzerine çıkarıcam diye haykırır sadece...

serdarski

Üyecik
Arkadaşlar az önce bir konuda gördüm ve size sorayım dedim Galaxy s8 malzeme kalitesi konusunda bir problem yaratır mı ?
Samsung'un eski modellerinde plastik malzeme kullanılıyordu.

Bahsettiğin model öyle değil.

Ancak pil şişmesi durumunda cam malzemenin çatlama veya kırılma durumu olabilir. Ki ekstrem durum olmazsa pil şişmesi garanti süresi bittikten sonra olur.

stat counter