S7 telefonuma su kaçtı.

Bu konuyu okuyanlar

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
S7 telefonumla havuzda biraz fotoğraf çekicektim fakat ekranında boşluk varmış oradan su kaçırdı. Turkcell bayiine verdim 1 hafta önce, bugün gittim, su temizlenmiş, görüntü biraz bozukmuş, sizce ne kadar tutar su temizleme ve tamamı şimdi gidip kazık yemeyim de?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S7 telefonumla havuzda biraz fotoğraf çekicektim fakat ekranında boşluk varmış oradan su kaçırdı. Turkcell bayiine verdim 1 hafta önce, bugün gittim, su temizlenmiş, görüntü biraz bozukmuş, sizce ne kadar tutar su temizleme ve tamamı şimdi gidip kazık yemeyim de?
Turkcell'e değilde Samsung Teknik Servisine bir baktırın derim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Turkcell'e değilde Samsung Teknik Servisine bir baktırın derim.
Turkcell daha kısa sürede yapıyordur. zaten yönlendirirler şuraya buraya gidin diye...

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Boludayim ve burada samsung servisi olmadığı için Turkcelle verdim. Para kısmında da yardımcı olursanız, kazık yemeyelim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
200tl tutacaktır , sonuçta ekran değişimi oluyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ekran komple değişirse 900tl
Ama dışındaki temperli cam kaplama değişirse 200tl

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Beyler bugün gittim, telefon çalışıyor sadece birkaç parça değişecek dedi, maliyeti tam belli değil ararız dedi. Beyler bir de parçalar falan orjinal mi olur, çakma mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Turkcell gibi bir firma asla çakma ürün takmaz. Orjinal olacaktır.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Orijinal tabii ki de. Bayii kötüyse bilmem artık.
Beyler bugün gittim, telefon çalışıyor sadece birkaç parça değişecek dedi, maliyeti tam belli değil ararız dedi. Beyler bir de parçalar falan orjinal mi olur, çakma mı?

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Yok Turkcelin ana bayii ildeki, sıkıntı olmaz inşallah

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bir de sadece su temizlemeye ne kadar alırlar?

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Turkcell de sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
1 KG baldo pirinç içinde 1 hafta tutarsan düzelir.

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Telefonu telefoncudan aldım, 35tl temizleme ücreti ödedim, ekranı çalışıyor fakat sol tarafinda beyazlik oluyor, resim atarım atabilirsem, bir de açma kapama tuşu çalışmıyor, açabilsem kullanacağım. Telefonu nasıl açabilirim? Bir fikir verirseniz, çok sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonu telefoncudan aldım, 35tl temizleme ücreti ödedim, ekranı çalışıyor fakat sol tarafinda beyazlik oluyor, resim atarım atabilirsem, bir de açma kapama tuşu çalışmıyor, açabilsem kullanacağım. Telefonu nasıl açabilirim? Bir fikir verirseniz, çok sevinirim.

Son düzenleme: