S7 Edge'den S8+'a mı yoksa iP7 Plus'a mı geçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar s7 edgeden ip 7 plusa mi yoksa s8 plus mı yardımcı olursanız sevinirim:) birde ios artik kullanıcı deneyimi iyi değil diyorlar sizce s8 plus dan sonra kötü mü olur

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy S8+ çok daha iyi bir tercih olacaktır
Evet İphone 7 Plus'u bu saatten sonra almanın manası yok

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Şuan s8 kullanıyorum ve bir kere bile keşke şunu alsaydım demedim

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba arkadaşlar s7 edgeden ip 7 plusa mi yoksa s8 plus mı yardımcı olursanız sevinirim:) birde ios artik kullanıcı deneyimi iyi değil diyorlar sizce s8 plus dan sonra kötü mü olur

Hocam şuan kötünün iyisi iphone 7 plus samsunga bulasmayın

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
iphone 7 plus cok stabil ios hic takılma olmaz uzun süre kullanılır ama s8 plus al bence cünkü androidden iosa alismak biraz zor

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Şuan s7 edge aldıgım için mahkemeliğim ücret iadesini aldım samsungta alınacak tek cihaz note 5 kullanmadıgım cihaz yok ama stabil değil hocam xaomi, huawei gibi değil yazılımları stabil değil ve sürekli gereksiz şeylerle arka planı dolduruyor malesef

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Şuan s7 edge aldıgım için mahkemeliğim ücret iadesini aldım samsungta alınacak tek cihaz note 5 kullanmadıgım cihaz yok ama stabil değil hocam xaomi, huawei gibi değil yazılımları stabil değil ve sürekli gereksiz şeylerle arka planı dolduruyor malesef
Yoo alakası bile yok doğru düzgün kullandıktan sonra hala note 5 kullanan tanıdıklarım var cihaz problemsiz çalışıyor gayet stabil

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Galaxy s7 kullanıcısı vardı burada şimdi başka cihaz kullanıyor pil konusunda başka bir problem yaşamadı
S7 edge vardı ekrana pembe çizgi ve yazılımsal bir sürü sorun uygulama acamıyordum hata veriyor bir sürü sorun servis 1100 tl ücret çıkardı satış sonrası ve müşteri memnuyeti yok mağdur ediyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S7 edge vardı ekrana pembe çizgi ve yazılımsal bir sürü sorun uygulama acamıyordum hata veriyor bir sürü sorun servis 1100 tl ücret çıkardı satış sonrası ve müşteri memnuyeti yok mağdur ediyor
Sizin orayı şikayet etmeniz gerekiyor ücretsiz olarak değiştirilmesi lazım

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
7 plus kullanıcısı olarak S8+ daha iyi bir cihaz fakat S8 in amoled yanığı olup olmayacağı meçhul ve samsung u servis açısından , önermiyorum. 7 plus ta şuan bir problemim yok her şey sorunsuz takılmadan tak diye çalışıyor. S8 daha iyi fotoğraf çekiyor bunu kesinlikle söyleyebilirim.Her ne kadar S8 daha büyük bataryaya sahip olsa da Pil ömrü muhtemelen yakın olacaktır. Samsunglarda hala boştayken şarj gitme durumu devam ediyor.

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bendede s7 edge var cihaz cayir cayir çalışıyor sıkıntı yok

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
iPhone 7 Plus benim iPhone telefonlar içinde en sevdiğim telefon. 8 Plus'ı almayın diyorum ama 7 Plus'ı alın diyorum. Ben bu ikiliden 7 Plus alırdım.

ÖnderGUL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önceden iphone kullanırdım. İphone un bütün serisini kullandım 3 ten 7 ye kadar. Ara ara yine samsunga geçtim ama o sıralar samsung çok kadardı. Iphone 7 den sonra s7 edge aldım şuan kullanicisiyim eskisi gibi telefon da kasma felan yok müthiş bir telefon. En yakın zamanda da s8 almayı düşünüyorum. Eğer samsung kullanıyorsanız maceraya gerek yok samsung alın derim... Teşekkürler

Mehmet Can03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben de de pembe çizgi var mahkemeliğiz nasıl kazandin ben de de hasar yok

Son düzenleme:

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Ben de de pembe çizgi var mahkemeliğiz nasıl kazandin ben de de hasar yok
Haklıyım hocam mahkeme gereğince zarar veremiyeceğim anlasılınca ücret iadesi yapmak zorunda kaldı vermekte zorunda parayı çöpten buluyoruz sanki.

Mehmet Can03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben de de pembe çizgi var mahkemeliğiz nasıl kazandin ben de de hadar
Haklıyım hocam mahkeme gereğince zarar veremiyeceğim anlasılınca ücret iadesi yapmak zorunda kaldı vermekte zorunda parayı çöpten buluyoruz sanki.

Hakem heyeti mi mahkeme mi bizim iş mahkemeye gitti

Biz mahkemeyi bekliyoruz

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende sadece note 5 iyi diyorum hocam diğerlerinde yapamadı note 5 baba cihaz
S7 kullanırken Note 5'de kullandım şuan performans babası OnePlus 5T kullanıyorum açıkçası dediklerinize katılmıyorum Samsung'un zirvesi S7 ailesi ardından gelen Note 7 zaten ayrı bir dunyaydi

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Dostum öncelikle iphoneyi kesinlikle önermem ama samsungda önermem bana kalırsa ben bi firmanın 2016 daki cihazını kullanıyorsam 2017 de çıkan cihazı beğenmiş olsamda 3000-4000 lira daha verip o 2017 model cihazı almam çünkü eğer bi firma bir sene sonraki çıkan cihazı almaya ihtiyaç duyuracak kadar fark yaratıyorsa bi sorun vardır demek bu sefer 2018 sonra 2019 da aynı durum olur ki zaten samsung cihazlar son zamanlarda sürüsüne kronik sorun çıkarmaya başladı ithalatçı cihaz alabiliyorsan 2800 e Mate 10 var pro değil mate 10 bence daha avantajlı çünkü 3.5mm var sd kart destegi var home butonu var 16:9 ekran var bana kalırsa en önemlisi 18:9 her ne kadar daha yeni olsada hiç bir zaman 16:9 kadar yaygın olmuyacaktır uzun bi süre ama hepsi bi yana cihaz almak için acelen yoksa 1 2 ay bekle yeni cihazlar çıkıcak en kotu fiyat duser

M

Murat Burç

SDN Okuru
Düz Mate 10 ağzıyla nükleer bomba tutsa yine de S8 Plus etmez.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Hocam şuan kötünün iyisi iphone 7 plus samsunga bulasmayın
Burada fanboyluk yapmıyoruz. Belli ki Apple fanboyusunuz. Konuyu açan kişi S7 Edge'den geçmek istiyor ve tercihleri arasında yine Samsung model bir cihaz var. Bu da demek oluyor ki bu kişi Samsung'dan memnun ki tekrar bir Samsung modeli yazmış. Sizin S7 Edge hakkında yaşadığınız deneyimlerin aynısını yaşayacak diye bir şey yok. Bende Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcısıyım. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Cihazım da çok şükür bir problem yaşamadım. O iş biraz da şans işi. S8 Plus'ın adının geçtiği yerde 7 Plus gibi bir kalasın geçmesi saçma.

Benim önerim S8 Plus. Ancak iki gün sonra S9 ve S9+ tanıtılacak. O yüzden biraz sabırlı davranmanızı tavsiye ediyorum. Tabi eğer aceleniz yoksa. Eğer aceleniz var hemen bir S8+ alın. Iphone 7 Plus kesinlikle rakibi değil. S9 ve S9+ çok üst fiyatlardan çıkacak. Alırım diyorsanız kendiniz bilirsiniz ama eğer S8+ alacağım bana o fazla gelir diyorsanız. S9 ve S9+ tanıtıldıktan sonra biraz bekleyip alın. Daha uygun bir fiyata gelecektir. Şimdiden hayırlı olsun, iyi akşamlar.

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
S7 edge neden degistiriyorsun cok guzel bi cihaz benim dusuncem s8 plus hem yabancilik cekmezsin