S7 Edge vs S8

Bu konuyu okuyanlar

mustytsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Şu sıralar S7 Edge satın almayı düşünüyorum.Bütçem 3000 lira ve uygun fakat 2 şey düşündürüyor. 1.si 26 şubatta S8 in tanıtılacak olması. Fakat çıkış fiyatı ne olur kestiremiyorum o yüzden beklemeye değer mi acaba. İkincisi de S8'i beklesem ve ciddi yüksek fiyatla giriş yapsa ve bu yüzden tekrar S7 Edge'e yönelsem bu sırada dolar kuruyla beraber S7 Edge'in fyatı daha da yükselir mi?
Velhasılı S8'i beklemeye değer mi sizce?
Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden herkese teşekkür ederim. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8i beklemeye değer o bir kesin
S7 edge nin fiyatı artar hadi diyelim 3100-3200 olur
S8 etkisi ile yine düşer

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Bence parana yazık etme ikisini de boşver iPhone 7 veya 6s Plus al

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Değer fakat daha çok var. S7 hala android aleminin en iyi telefonu. Bence bekleme s7 edge al geç

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Şu sıralar S7 Edge satın almayı düşünüyorum.Bütçem 3000 lira ve uygun fakat 2 şey düşündürüyor. 1.si 26 şubatta S8 in tanıtılacak olması. Fakat çıkış fiyatı ne olur kestiremiyorum o yüzden beklemeye değer mi acaba. İkincisi de S8'i beklesem ve ciddi yüksek fiyatla giriş yapsa ve bu yüzden tekrar S7 Edge'e yönelsem bu sırada dolar kuruyla beraber S7 Edge'in fyatı daha da yükselir mi?
Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden herkese teşekkür ederim. :)

Tabii değer. S7 Edge 2 ay kala daha yükselmez. Aksine düşecektir

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Görüyorum ki herkes satin aldığı telefondan aldirmak istiyor herkese.S7 Edge kullanıyorum,S8'i bekeleyecek zamanin varsa tabiki bekle yoksa s7 edge al.Merak etme parani yazik etmezsin iki üc tane fanboy üzülür anca :)

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Görüyorum ki herkes satin aldığı telefondan aldirmak istiyor herkese.S7 Edge kullanıyorum,S8'i bekeleyecek zamanin varsa tabiki bekle yoksa s7 edge al.Merak etme parani yazik etmezsin iki üc tane fanboy üzülür anca :)

İşte ben de bazen onu dile getiriyorum. Karakter meselesi. Arkadaş buraya bir konu açmış ve demiş ki bana Bu iki telefondan birini önerin. Beklemeli miyim demiş. Adam yine birini savunuyor - Öteki markayı yanda ötekini kötülüyor. Bu tip insanlar karakteri zayıf insanlar. Kendileri bir şey önerdiği zaman Ötekilerde hemen onu alacak zannediyor. Çünkü kendi de öyle yapıyor. Herhangi bir tecrübesi olmadan kendi alıyor alıyor bir de başkasına öneriyor aynı telefonu:)

Velhasıl kişilik meselesi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
s8 en az 3800 den aşağı girmez bu kur ile , bütçen varsa bekle yoksa direk s7 edge al zaman kaybetme dolar yükseliyor s7 edge'nin de fiyatı artabilir.

mustytsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S8'in @kadirirdem in de dediği gibi bu dolar kuruyla 3800 civarı bir fiyattan gireceğini tahmin ediyorum. Keşke bütçemi daha da zorlayabilsem ama zorlaya zorlaya 3000'e anca çıkarabildim. S8'in de çıkışı en erken 4 ayı bulacağı için S7 edge alacağım büyük bir ihtimalle. Herkese verdiği değerli fikirler için çok teşekkür ederim. :)

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
s8 in olup olmayacağı bile belli değil. gelirse en az 3200 den gelir bence. s8 edge ise 3800'den gelebilir. ki ben sadece s8 edge geleceğini düşünüyorum.

ben s7 edge kullanıcısıyım. telefonum kullanılmaz durumda olduğu için s7 edge aldım memnunum ama bekleme şansım olsa s8 edgeyi de bekleyebilirdim.

Edit: Ayrıca s7 edge nin fiyatının 1-2 günlük indirimler dışında pek düşeceğini sanmıyorum. Stokları tükenene kadar düşse düşse en fazla 400 lira düşer tabi bu kur ile o da zor (online mağazalar hariç).

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
s8 in olup olmayacağı bile belli değil. gelirse en az 3200 den gelir bence. s8 edge ise 3800'den gelebilir. ki ben sadece s8 edge geleceğini düşünüyorum.

ben s7 edge kullanıcısıyım. telefonum kullanılmaz durumda olduğu için s7 edge aldım memnunum ama bekleme şansım olsa s8 edgeyi de bekleyebilirdim.

Edit: Ayrıca s7 edge nin fiyatının 1-2 günlük indirimler dışında pek düşeceğini sanmıyorum. Stokları tükenene kadar düşse düşse en fazla 400 lira düşer tabi bu kur ile o da zor (online mağazalar hariç).

BElli değil derken ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8in düz modeli çıkar
Herkes edge alacak diye bir kaide yok bir çeyrekte 14 milyon edge s attıysa 12 milyon da düz sattı