S7 edge vs ıphone 7

Bu konuyu okuyanlar

Umutcan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım 3-4 yıl kullanmak istiyorum fazla oyun oynayan biri değilim aklım s7 edge den yana ama hala kararsızım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
galaxy s7 edge daha uygun tercih olacaktır

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Iphone göre artıları nedir ?
Daha üstün pil performansı tasarımı daha güzel daha sağlıklı güncelleme alabiliyor kutu içeriğinden ek bir para ödemeden hızlı şarj adaptörü ve kablosu var kamera bakımından gece ve düşük ışık çekiminde çok daha iyi

Umutcan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha üstün pil performansı tasarımı daha güzel daha sağlıklı güncelleme alabiliyor kutu içeriğinden ek bir para ödemeden hızlı şarj adaptörü ve kablosu var kamera bakımından gece ve düşük ışık çekiminde çok daha iyi
Peki s9 çıktıktan sonra çok unutulur mu?

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bütçenizi söylerseniz daha iyi bir cihaz bulunabilir aslında.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
S7 Edge yerine Note FE öneririm. İki cihaz arasından iPhone 7 diyorum ben.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bütçenize uygun olarak 835'li ve daha güncel kalma ihtimali yüksek cihazlar bulunuyor. One Plus5T, Mi6 gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İkisi arasından s7 edge ama o fiyata note fe yada htc u11 öneririm bi s7 edge kullanıcısı olarak telefon güzel tasarım olarak çok şık kamerası gece süper çekimler yapıyor abimde 7 plus var onuda kısa bi süre kullandım 7 plusta güzel telefon özellikle siyah jetblack rengi çok şık ama inan abim yanımda ben senin gibi telefonun... dediğini duydum pilinden hiç memnun değil sen bide normal 7 yi düşün eğer pil ömrü senin için önemliyse direk s7 edge al

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
s7 edge varb bendesunu unutma kırılmaz cam olmuyor kılıfla korumasız kullnırım dıyosan al yoksa alma bence.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım 3-4 yıl kullanmak istiyorum fazla oyun oynayan biri değilim aklım s7 edge den yana ama hala kararsızım
S7 edgede bir takım problemler çıkabiliyor bu herkeste olmuyor fakat sende olmayacağını da bilemiyosun. :) velhasıl kelam iPhone 7 iyidir en az 4 seneni çıkarır.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S7 edgede bir takım problemler çıkabiliyor bu herkeste olmuyor fakat sende olmayacağını da bilemiyosun. :) velhasıl kelam iPhone 7 iyidir en az 4 seneni çıkarır.
İos 11 veiphone 7 lerin hali ortada sen hala 4 sene diyosun milletin gözünü boyama

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İos 11 veiphone 7 lerin hali ortada sen hala 4 sene diyosun milletin gözünü boyama
İşim gücüm yok insanların gözünü boyuyacam öyle mi? Birader iP6s bile gayet normal çalışıyor bırakın şu şişirme sözleri ya. iP7de de ahımlı şahımlı bi problem çıkmayacaktır.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İşim gücüm yok insanların gözünü boyuyacam öyle mi? Birader iP6s bile gayet normal çalışıyor bırakın şu şişirme sözleri ya. iP7de de ahımlı şahımlı bi problem çıkmayacaktır.
Haberleri bi göz istiyosan iphone 7 kullanan biri video atmış mynet te var telefona mesaj geliyo adam üstüne tıkladığı an ekran simsiyah oluyo ve direk kilit ekrana dönüyo sonra tekrar menüye geliyo mesajın üstüne defalarca tıklamasına rağmen mesajlara giremedi adam.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Haberleri bi göz istiyosan iphone 7 kullanan biri video atmış mynet te var telefona mesaj geliyo adam üstüne tıkladığı an ekran simsiyah oluyo ve direk kilit ekrana dönüyo sonra tekrar menüye geliyo mesajın üstüne defalarca tıklamasına rağmen mesajlara giremedi adam.
Güzel kardeşim ben de diyorum ki S7 Edgenin de internette bir ton problemli videoları var. Edge ekranda siyah çizgiler vs. demek istiyorumki alırken iyi araştırılır telefonu şöyle eline alıp biraz inceleyip alınınca en azından alırken problemsiz alırsın ileriki zamanlarda problem çıkma ihtimalini bir nebze de azaltmış olursun.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güzel kardeşim ben de diyorum ki S7 Edgenin de internette bir ton problemli videoları var. Edge ekranda siyah çizgiler vs. demek istiyorumki alırken iyi araştırılır telefonu şöyle eline alıp biraz inceleyip alınınca en azından alırken problemsiz alırsın ileriki zamanlarda problem çıkma ihtimalini bir nebze de azaltmış olursun.
Teknoloji şans işi ama senin 6s bile düzgün çalışıyo demene uyuz oldum ios 11 'n rezilliğini resmen inkar ediyosun adamlar planlı eskitme yaptı hala bunları savunabiliyosunuz ya pes bide 4 sene diyosun :eek:

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Teknoloji şans işi ama senin 6s bile düzgün çalışıyo demene uyuz oldum ios 11 'n rezilliğini resmen inkar ediyosun adamlar planlı eskitme yaptı hala bunları savunabiliyosunuz ya pes
Kardeşim amma uzattın ya cidden. Ulan kendi ellerimle kullandım 6s i gayet herşeyi yapıyor batarya dışında herşeyi yapıyor takılmadan. Etrafında bir iki patlak verenden duyup duyup burada gelip de çok bilmişlik yapma be. Gerçekten git eline bi 6s al bi kullan ondan sonra yorum yap.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kardeşim amma uzattın ya cidden. Ulan kendi ellerimle kullandım 6s i gayet herşeyi yapıyor batarya dışında herşeyi yapıyor takılmadan. Etrafında bir iki patlak verenden duyup duyup burada gelip de çok bilmişlik yapma be. Gerçekten git eline bi 6s al bi kullan ondan sonra yorum yap.
Bi kaç gün 7 plus kullandım ayarlar menüsüne girerken 4 5 saniye bekledi sonra açıldı bataryası iyi değil sabah 9 gibi şarjdan çekip saat 5 gibi %10 bataryası kalıyodu sen ne 6s inden bahsediyosun ben s7 edge kullanıyorum 7 plus abimin bikaç günlüğüne değiştik.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bi kaç gün 7 plus kullandım ayarlar menüsüne girerken 4 5 saniye bekledi sonra açıldı bataryası iyi değil sabah 9 gibi şarjdan çekip saat 5 gibi %10 bataryası kalıyodu sen ne 6s inden bahsediyosun ben s7 edge kullanıyorum 7 plus abimin bikaç günlüğüne değiştik.
Sorun dediğin şey bunlar mı yani kardeş? Sana sadece gülüyorum. "Hahaha"

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sorun dediğin şey bunlar mı yani kardeş? Sana sadece gülüyorum. "Hahaha"
Sorun olması için telefonun kapanıp bi daha açılmamaması gerekiyo dimi hani hiç kasmıyo bataryası günü çıkartıyo diyosunuzya ona ithafen söyledim anlayana

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sorun olması için telefonun kapanıp bi daha açılmamaması gerekiyo dimi hani hiç kasmıyo bataryası günü çıkartıyo diyosunuzya ona ithafen söyledim anlayana
Konuştuğun konu göreceli bir kavram. Bana göre sorun tekler tükler donar kasar bu bir sorundur. Ama pili bir günümü çıkarmıyormuş,uygulamayı açarken 3 sn 5 sn 10 sn bekleyip açtı bunlar bana göre bir problem değil. Hacker değiliz normal vatandaşız. Ama ben sana haksızsın demiyorum göreceli bir kavramdır bırak konu sahibi düşünsün. ;)