S7 edge vs ıphone 7

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım 3-4 yıl kullanmak istiyorum fazla oyun oynayan biri değilim aklım s7 edge den yana ama hala kararsızım

Bütçenize uygun olarak 835'li ve daha güncel kalma ihtimali yüksek cihazlar bulunuyor. One Plus5T, Mi6 gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

İkisi arasından s7 edge ama o fiyata note fe yada htc u11 öneririm bi s7 edge kullanıcısı olarak telefon güzel tasarım olarak çok şık kamerası gece süper çekimler yapıyor abimde 7 plus var onuda kısa bi süre kullandım 7 plusta güzel telefon özellikle siyah jetblack rengi çok şık ama inan abim yanımda ben senin gibi telefonun... dediğini duydum pilinden hiç memnun değil sen bide normal 7 yi düşün eğer pil ömrü senin için önemliyse direk s7 edge al

s7 edge varb bendesunu unutma kırılmaz cam olmuyor kılıfla korumasız kullnırım dıyosan al yoksa alma bence.

Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım 3-4 yıl kullanmak istiyorum fazla oyun oynayan biri değilim aklım s7 edge den yana ama hala kararsızım
S7 edgede bir takım problemler çıkabiliyor bu herkeste olmuyor fakat sende olmayacağını da bilemiyosun. :) velhasıl kelam iPhone 7 iyidir en az 4 seneni çıkarır.

İşim gücüm yok insanların gözünü boyuyacam öyle mi? Birader iP6s bile gayet normal çalışıyor bırakın şu şişirme sözleri ya. iP7de de ahımlı şahımlı bi problem çıkmayacaktır.
İşim gücüm yok insanların gözünü boyuyacam öyle mi? Birader iP6s bile gayet normal çalışıyor bırakın şu şişirme sözleri ya. iP7de de ahımlı şahımlı bi problem çıkmayacaktır.
Haberleri bi göz istiyosan iphone 7 kullanan biri video atmış mynet te var telefona mesaj geliyo adam üstüne tıkladığı an ekran simsiyah oluyo ve direk kilit ekrana dönüyo sonra tekrar menüye geliyo mesajın üstüne defalarca tıklamasına rağmen mesajlara giremedi adam.

Haberleri bi göz istiyosan iphone 7 kullanan biri video atmış mynet te var telefona mesaj geliyo adam üstüne tıkladığı an ekran simsiyah oluyo ve direk kilit ekrana dönüyo sonra tekrar menüye geliyo mesajın üstüne defalarca tıklamasına rağmen mesajlara giremedi adam.
Güzel kardeşim ben de diyorum ki S7 Edgenin de internette bir ton problemli videoları var. Edge ekranda siyah çizgiler vs. demek istiyorumki alırken iyi araştırılır telefonu şöyle eline alıp biraz inceleyip alınınca en azından alırken problemsiz alırsın ileriki zamanlarda problem çıkma ihtimalini bir nebze de azaltmış olursun.

stat counter