s7 edge güncelleme yapmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Leventcetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a benim bi sorunum var da yardımcı olabilirmisiniz 3 saat önce haber sitenizde kerem abi s7 edge e güncelleme geldi diye haber paylaşmış
Benin telefonumda s7 edge güncelleme ye tıklıyorum zaten en güncel versiyona sahipsiniz diyor ne yapabilirim
Ben telefonumu servise göndermiştim telefonun anakartını değişip injustice edition anakartını taktılar telefonda su almaya başladı 1 ay önce falan su aldı servise gönderdim oksitlenmiş diye 1750 tl istediler benden
Telefon su aldığı için falan güncelleme mi yapmıyor yardımcı olabilirmisiniz

sadece 1 bardak su döküldü üzerine su aldı telefon servise gönderdiğimde 1750 lira istediler mahkemeye başvurdum ama
Telefonu da servis kendisi bozdu kendileri anakartı değiştiği için

Telefon neden güncelleme yapmıyor lütfen nolur cevap verirmisiniz yardımcı olabilirmisiniz?
Bu mesaj instagramdan kerem abiye de mesaj olarak gönderdim ama cevap vermedi aklıma o geldi instagram dışında nereden ulaşacağımı bilemedim dm attım lütfen yardımcı olabilirmisiniz abilerim telefonum neden güncelleme yapmıyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Telefonunu nereden aldın?
İthalatçı garantili mi yani.
Birde yazılım bilgisi bölümüne gelip en alttaki güvenlik yaması ayını ss atar mısınız? Ona göre yardımcı olalım:)

Leventcetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_20170612-153024.png

Telefon samsung türkiye garantili telefon biraz yavaş sarj oluyordu servise gönderdim anakartı değişip özel üretim s7 edge batman serisinin anakartını takmışlar ben bunlara sorduğumda telefonun kapağını açtınız bu telefon suya karşı ilk aldığım gibi dayanıklı olur mu dedim evet olur dediler geldikten 1 ay sonra falan sadece 1 bardak su döküldü telefonun dokunmatik falan işlemedi ekran açılmadı servise gönderdim bunu siz açtınız sizden başka açan olmadı size göndermeden önce havuza bile soktum dedim bisey olmadi siz kapağı açtığınız için 1 bardak su bilr alıyor sayenizde dedim bana sıvı temas etmiş diyerek 1750 tl ucret istediler bende vermeden geri aldım telefonumu telefon çalışıyo ama parmak izi falan bozulmuş calismiyo samsung bölge müdürü nu aradık konuştuk konuyu inceleyip size donucez dediler dönmediler tüketici hakem heyetine başvurduk bu telefonun ip68 sertifikası var bunu servis bozdu bu telefonun suya karşı dayanıklılık özelliği var paramizin iadesini istiyoruz diye şikayet ettim artık mahkemeden ne çıkar bilmiyorum. Telefon güncellemede yapmiyo en son güncellemeye sahipsiniz diyor bugün yeni güncelleme çıkmış 220 mb lik en son guncellemedesiniz diyor güncelleme falan yapmadım halbuki
--- Gönderi Güncellendi ---
Hakem heyetinden lehime sonuç çıkarmı bilişim öğretmenim yonlendirdi beni zaten kesin cikar diye çünkü bu telefonun tse ye göre suya dayanıklılık özelliği var sedi tüketici hakem heyetine başvur dedi başvurdum 1 2 ay içinde sonuçlarmış
Telefonunu nereden aldın?
İthalatçı garantili mi yani.
Birde yazılım bilgisi bölümüne gelip en alttaki güvenlik yaması ayını ss atar mısınız? Ona göre yardımcı olalım:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170612-162149.png
    Screenshot_20170612-162149.png
    162.8 KB · Görüntüleme: 915

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ekli dosyayı görüntüle 24228

Telefon samsung türkiye garantili telefon biraz yavaş sarj oluyordu servise gönderdim anakartı değişip özel üretim s7 edge batman serisinin anakartını takmışlar ben bunlara sorduğumda telefonun kapağını açtınız bu telefon suya karşı ilk aldığım gibi dayanıklı olur mu dedim evet olur dediler geldikten 1 ay sonra falan sadece 1 bardak su döküldü telefonun dokunmatik falan işlemedi ekran açılmadı servise gönderdim bunu siz açtınız sizden başka açan olmadı size göndermeden önce havuza bile soktum dedim bisey olmadi siz kapağı açtığınız için 1 bardak su bilr alıyor sayenizde dedim bana sıvı temas etmiş diyerek 1750 tl ucret istediler bende vermeden geri aldım telefonumu telefon çalışıyo ama parmak izi falan bozulmuş calismiyo samsung bölge müdürü nu aradık konuştuk konuyu inceleyip size donucez dediler dönmediler tüketici hakem heyetine başvurduk bu telefonun ip68 sertifikası var bunu servis bozdu bu telefonun suya karşı dayanıklılık özelliği var paramizin iadesini istiyoruz diye şikayet ettim artık mahkemeden ne çıkar bilmiyorum. Telefon güncellemede yapmiyo en son güncellemeye sahipsiniz diyor bugün yeni güncelleme çıkmış 220 mb lik en son guncellemedesiniz diyor güncelleme falan yapmadım halbuki
Hakem heyetinden lehime sonuç çıkarmı bilişim öğretmenim yonlendirdi beni zaten kesin cikar diye çünkü bu telefonun tse ye göre suya dayanıklılık özelliği var sedi tüketici hakem heyetine başvur dedi başvurdum 1 2 ay içinde sonuçlarmış
bilgisayardan smart swich ile denetleyin güncelleme var mı yok mu diye.
belki ota kısmında bişey vardır.

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
merhaba hocam bende smart swich dahil her yolu denedim fakat son güncelleme yüklü zaten yazıyor 7.0 da kaldı cihaz
Aynı durum bende de söz konusu bende almadım henüz güncellemeyi müşteri hizmetlerini aradım güncelleme dağıtım süresi 10 gün dedi. Güncelleme 8 haziranda yayınlanmaya başladıgına göre 18 hazirana kadar dağıtım süresi mevcut bekliyorum bende. Eğer bu süre zarfında da güncelleme almazsanız servis merkezi güncel sürümü yükleyecektir dedi. Yani son çare yetkili servisler.

KUCCUKOGLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABA BEN DE İKİ ADET CİHAZ ALMIŞTIM S7 EDGE EVO DAN İTHALATCI GARANİLİ OLDUĞUNDAN güncelleme alamadım. müşteri hizmetlerini aradım bize göndereceksiniz falan dedi ücretlü yapacaklarını belirtti başka bir yolu varmıdır ithaatcı garantili aldık diye suç mu işlemiş olduk samsung genel merkez cihaz bizim değil diyo 6,0 mı kullanmaya devam edeceğiz yardımcı olabileck biri varmı

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Root atmaya çalıştınız mı ?

KUCCUKOGLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla pek anlamıyoruz komple sistemi bozmaktan korktuğum için herhangi bişey yapmadım ama

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hocam uygun romlar var internette. "Samsung s7 edge xda" yazarak romlara ulaşabilirsiniz.
# Garanti dışı bırakır.
# geri orijinal rom yüklense bile samsungun bir sistemi var. Anlıyor önceden değiştirildiğini.