S7 Edge Buyuk Sorun

Bu konuyu okuyanlar

halil.guvener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
9 10 ay önce kacak olarak s7 edge aldım 2 ay önce telefona format attım ve sonraki gün ağda kayıtlı değil hatası verdi tanıdık 3 5 telefoncuya götürdüm telefona yeni surum atmayi denediler ve olmadı yeni sürüm atarken yarıda durup iptal oluyormuş ve bunun tek çözümü yeni güncellemeyi beklemekmiş malum güncelleme tarihine baktığımızda hep erteleniyor bunun başka bir çözümü var mı ?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Aldığınız cihazın Samsung Türkiye ile bir alakası olmadığı için güncelleme buraya gelse bile size daha geç gelebilir. Yani güncelleme ile düzelecek bir şey olduğuna çok ihtimal vermiyorum. Bir Samsung yetkili servise götürmenizi öneriyorum. Onlar yazılımsal problemler olduğunda ücretli bir şekilde bakıyorlar. Ama siz kaçak diyorsunuz. İthalatçı garantili bile değil. İnşallah düzelir, geçmiş olsun.

halil.guvener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığınız cihazın Samsung Türkiye ile bir alakası olmadığı için güncelleme buraya gelse bile size daha geç gelebilir. Yani güncelleme ile düzelecek bir şey olduğuna çok ihtimal vermiyorum. Bir Samsung yetkili servise götürmenizi öneriyorum. Onlar yazılımsal problemler olduğunda ücretli bir şekilde bakıyorlar. Ama siz kaçak diyorsunuz. İthalatçı garantili bile değil. İnşallah düzelir, geçmiş olsun.
Kacak telefonlara yetkili servisler bakmıyor diye biliyorum

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Bende sonradan ekledim. Cihaz ithalatçı garantili bari olsaydı yazılımsal problemlere bakıyorlarmış.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizin işiniz zor. Güncellemeyi beklemekten başka çareniz yok gibi duruyor.

Cihaz hangi ülkeden ?

Son düzenleme:

halil.guvener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende sonradan ekledim. Cihaz ithalatçı garantili bari olsaydı yazılımsal problemlere bakıyorlarmış.

Sizin işiniz zor. Güncellemeyi beklemekten başka çareniz yok gibi duruyor.

Cihaz hangi ülkeden ?
İrandan imei pasaport kayıtlı değil dandik bir telin imeisine kayıtlı

Son düzenleme:

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Anladım durum baya sıkıntılı geçmiş olsun. Birkaç yere daha götürün. Olmadı güncellemeyi bekleyin.

halil.guvener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım durum baya sıkıntılı geçmiş olsun. Birkaç yere daha götürün. Olmadı güncellemeyi bekleyin.
Başka sürüm atınca yarıda duruyormuş dediler ki oreo gelince zorunlu alır düzelir samsungun güncelleme tarihleri ortada 13 nisandan 27 ye ertelediler şimdi de 18 mayıs yaptılar eski amiral gemisi olan s7 edge unuttular galiba

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
4 parçali ROM atma durumunda hangi evrede duruyorsa o bolum ROM dan cikartilip o sekilde atilir. Tahminimce Hidden de kaliyor ve ordan hata veriyor. Bende ayni durumu Samsung S6 da yasamistim ve o sekilde 4 parcali ROM u editleyerek atmistim. Ama sizin işiniz daha zor cunku IMEI sorunu yasayacaksiniz. Root gerecek. O sebeple 4 parcali saglam bir ROM yukletip. 150tl Vergisini odeyerek cihazinizi kayit altina alın. 150 den kacmaniz size daha pahaliya patlamasin.