S7 edge alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Keanureis7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 edge alınırmı ?
Kamerası iyi olsun pili günü çıkarsın birde kasma donma olmasın yeter.
Ayrca oreo güncellemesi ile nasıl oldu ?

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Oldukça iyi pil performansı veriyor seni mutlu edeceğine eminim
Kamera anlamında da çok iyi özellikle gece çekimlerinde çok iyi işler çıkarıyor.
Tasarım,işlevsellik,Ekran şu anki fiyat bandında çok iyi seçenek rahatlıkla alınabilir

Keanureis7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oldukça iyi pil performansı veriyor seni mutlu edeceğine eminim
Kamera anlamında da çok iyi özellikle gece çekimlerinde çok iyi işler çıkarıyor.
Tasarım,işlevsellik,Ekran şu anki fiyat bandında çok iyi seçenek rahatlıkla alınabilir
oreo ile pil nasıl iyi mi ?

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Çok net söylüyorum aradım ama bulamadım öyle net bir eksi yanı.Son ana güncellemesi Oreoydu biliyorsundur belki onu ekleyebiliriz eksi tarafa
2 eksi yani var aslinda
1 daha guncelleme almayacak
2 pembe cizgi problemi olabiliyor
Ama s serisinin en şık telefonu idi bence.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Her türlü alınır. Snapdragon muhabbeti yapacaklar yine ama kullanıcı deneyimi ve işlevsellik daha önemlidir. Tasarımı iyi, pili güçlü, arayüz dolu dolu; daha ne? Zaten S7 Edge'in barındırdığı donanım yeterli, boş muhabbet. Rezalet bir tasarımı olan XZ1'e para verilmez. G6 yerine de S7 Edge alınır her türlü. Belki Nokia 8 tercih edilebilir ama o da içi bomboş bir telefon.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ekran sıkıntı

Tam bütçeniz nedir

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
üstad bence normal s7 al derim :) edge kullandım,tek el için hiç ideal değil.Yatarak falan kullanılmıyor :)

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
üstad bence normal s7 al derim :) edge kullandım,tek el için hiç ideal değil.Yatarak falan kullanılmıyor :)

Tam aksine alistiginda 7 plus bile kucuk geliyor insanin eline s7 edge iyi bir secenek olur kullandim gayet guzel bir telefondu tavsiye ederim.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Bence de büyük telefon iyi değil ama Hepsiburada'ya göre S7 ile S7 Edge'in fiyatları çok yakın. S7 Edge daha iyi olduğu için S7 almak mantıksız olur biraz. Aralarında 400-500 TL fark vardı, niye böyle oldu anlamadım.