S7 bluetooth sorunu

Bu konuyu okuyanlar

EagleWarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhabalar. Uzun bir süredir bir sorunum var. Telefonumda bluetoothu açamıyorum ama asıl sorun bu değil. Bildirim panelinden ya da ayarlar>bağlantılar kısmından hiçbir şekilde açılmıyor. Fotoğraftaki gibi kalıyor bildirim panelinde de üstüne basınca hiçbirşey değişmiyor gri renkli halinde kalıyor. Aslında bu benim için çok sıkıntı değil ancak nasıl oluyorsa telefonun şarjını en çok bluetooth yiyor. Pil kullanımında ilk ya da ikinci sırada hep bluetooth var. İlk başta bağlantı ayarlarını sıfırladım işe yaramayınca telefonu sıfırladım fakat sorun aynı.örneğin Akşam yatarken şarjım 70 iken sabah kalktığımda (genelde 8 saat sürüyor uyku) 40 civarı oluyor gün içerisinde de gereksiz yere çok şarjım gidiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı acaba?? :( Screenshot_20180609-031509.png

Hyapnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bu sorun bende de var nfc diye bir programda kendiliğinden açılıyor çözüm bulursan lütfen banada mesaj at iyice sinir oldum

EagleWarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum bu sorun bende de var nfc diye bir programda kendiliğinden açılıyor çözüm bulursan lütfen banada mesaj at iyice
Hocam sabah gelen android 8.0 güncellemesini kurdum ve şu ana kadar inanılmaz iyi şeyler oldu. Artık pili tüketen uygulamalarda bluetooth yok ve akşama kadar şarjım çok iyi gitti fotoğrafta görüldüğü gibi artık bluetooth burada gözükmüyor güncellemeyi kurmanı öneririm acilen. ;) Screenshot_20180610-012324_Settings.jpg

Hyapnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kurdum ama bluetooth yine çalışmıyor :(

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Telefonunuz garantili ise servise yollamanızı öneririm. Bluetooth aygıtınız zarar görmüş olabilir. Bazen ufak bir gevşeme / esneklik bile bu tür sorunlara neden olabiliyor.