S6 Edge Alınır mı?

S6 Edge Alınır mı?

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İyi günler. S6 edge bayağı hoşuma gidiyor ama kararsız kaldım 2200 tl. Almaya değer mi? Eğer önerirseniz hangi rengini? Önermezseniz hangi cihazı önerirsiniz teşekkürler.

Saliceliks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınır kardeşim 2200tlye daha iyi telefon bulabilir misin bilmiyorum,gold almanı tavsiye ederim.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Teşekkür ederim ama s7 yi şu aralar 2600 gibi bir fiyata alıyorken 2200 fazla geldi bana

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
S6 edge güzel telefon ama s7 de 2200 e bulunabilir araştır biraz...Yeni bi telefon kullanmak istiyosan s7 al ama edge ekran bence daha şık duruyo...Alınabilir...

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
S6 edge güzel telefon ama s7 de 2200 e bulunabilir araştır biraz...Yeni bi telefon kullanmak istiyosan s7 al ama edge ekran bence daha şık duruyo...Alınabilir...
bende onu araştırdım az önce. tamam edge çok güzel duruyor ama 10 gün önce çıkan abisi hemen hemen aynı fiyat.düşündürdücü.teşekkürler

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
bende onu araştırdım az önce. tamam edge çok güzel duruyor ama 10 gün önce çıkan abisi hemen hemen aynı fiyat.düşündürdücü.teşekkürler
S6'yı S7'yle, S6 edge'i S7 edge ile karşılaştırırsanız kafanız bu kadar karışmaz.
Adamlar aynı seriden iki farklı telefon çıkarıyor ve birine ayırt edici edge ekran ekliyor. Mantıklı düşünecek olursanız bunu da boşuna yapmıyor. Edge ekran işe yarar yaramaz ihtiyaç vardır yoktur bunu düşünmüyor. Farklı bir cihaz kullanmak ve performans isteyene edge ekranlı versiyon sadece telefonu telefon olarak kullanan yanında da performans isteyene düz ekranı sunuyor.
S6 edge S7'den neden daha pahalı kafasıyla android cihazların fiyatları daha çok düşer ve kolay değer kaybeder.

IPhone neden millete aynı foku farklı renkte boyayıp boyayıp kayda değer hiçbir farklılık olmadan her seferinde yüksek fiyatlara satıyor ya da satabiliyor?
Çünkü Apple bir teknoloji şirketi değil pazarlama şirketi (bu son söylediğimi ben değil kendi ceo'ları söylüyor buarada)

(S6 edge kullanıcısı)
S6 edge alınır on numara cihaz :)

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
S6'yı S7'yle, S6 edge'i S7 edge ile karşılaştırırsanız kafanız bu kadar karışmaz.
Adamlar aynı seriden iki farklı telefon çıkarıyor ve birine ayırt edici edge ekran ekliyor. Mantıklı düşünecek olursanız bunu da boşuna yapmıyor. Edge ekran işe yarar yaramaz ihtiyaç vardır yoktur bunu düşünmüyor. Farklı bir cihaz kullanmak ve performans isteyene edge ekranlı versiyon sadece telefonu telefon olarak kullanan yanında da performans isteyene düz ekranı sunuyor.
S6 edge S7'den neden daha pahalı kafasıyla android cihazların fiyatları daha çok düşer ve kolay değer kaybeder.

IPhone neden millete aynı foku farklı renkte boyayıp boyayıp kayda değer hiçbir farklılık olmadan her seferinde yüksek fiyatlara satıyor ya da satabiliyor?
Çünkü Apple bir teknoloji şirketi değil pazarlama şirketi (bu son söylediğimi ben değil kendi ceo'ları söylüyor buarada)

(S6 edge kullanıcısı)
S6 edge alınır on numara cihaz :)
Son ana kadar aklımda s7 yoktu. Son anda babam bir üst modeli ile arasındaki farkları ve fiyat farkını sordu. Açtığım an 3000'lik bataryayı gördüm. Bide fiyata baktım. Üstüne birde teknolojide son noktayı koymuş adamlar.(bir zamanlar apple fanatiğiydim.neyseki hatamı anladım) Babamda dediki 400 fark var bu kadar özellik farkı var(özellikle batarya). Şu an tasarım mı batarya mı sorusu arasındayım.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İyi günler. S6 edge bayağı hoşuma gidiyor ama kararsız kaldım 2200 tl. Almaya değer mi? Eğer önerirseniz hangi rengini? Önermezseniz hangi cihazı önerirsiniz teşekkürler.
Alınır Kardeşim...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
S6 edge tasarim olarak s7 'yi ezer gecer.

Donanim olarak s7 daha onde lakin bunu gunluk hayatindaki normal kullanim olarak hissetmen zor. Aralarindaki hiz farki saniye bazinda belki daha dusuk.

Eger eline aldiginda gercekten farkli bir cihaz hissi almak istiyorsan edge sana bu hissi sonuna kadar yasatir.

Tavsiyem gold renkte edge.

Performans kaygin kesinlikle olmasin.
S7 karsisinda tek eksik gorunen yani batarya gibi gorunuyor ancak s7 nin batarya kullanim miktari s6 ile benzer diye bir kac haber vardi. Eklenen donanim yukseltmeleri batarya kullanimini arttirmis.

Yukarida arkadasin da dedigi gibi
S6 edge in rakibi s7 edge
S6 nin rakibi s7

Telefonu baskalari hatta baban icin degil de kendin icin kullanacak isen s6 edge
Ancak baskalari sordugunda son cikan cihaz degil diye ezilip buzuleceksen s7 al...

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Son ana kadar aklımda s7 yoktu. Son anda babam bir üst modeli ile arasındaki farkları ve fiyat farkını sordu. Açtığım an 3000'lik bataryayı gördüm. Bide fiyata baktım. Üstüne birde teknolojide son noktayı koymuş adamlar.(bir zamanlar apple fanatiğiydim.neyseki hatamı anladım) Babamda dediki 400 fark var bu kadar özellik farkı var(özellikle batarya). Şu an tasarım mı batarya mı sorusu arasındayım.
Mevzu bataryaysa birşey diyemem o konuda da bekleyip incelemeleri görmende fayda var.

Molpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
s6 edge kullanıyordum s7 edge e birkaç gün önce trajikomiik bir şekilde geçiş yaptım :D s6 edge alınır performanslı ve şık bir telefon ama s6 edge plus ta alabilirsin ha büyük ekran sevmiyorum diyorsan ayrı tabi ama donanımsal özellikler bakımından daha. biraz araştırırsan ben s6 edge plus ı 2350 tlye görmüştüm.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
S6 edge alinir tabiki
Birde titanyum grisi veya gold al
Ama bence titanyum daha tatli geldi

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
S6 edge tasarim olarak s7 'yi ezer gecer.

Donanim olarak s7 daha onde lakin bunu gunluk hayatindaki normal kullanim olarak hissetmen zor. Aralarindaki hiz farki saniye bazinda belki daha dusuk.

Eger eline aldiginda gercekten farkli bir cihaz hissi almak istiyorsan edge sana bu hissi sonuna kadar yasatir.

Tavsiyem gold renkte edge.

Performans kaygin kesinlikle olmasin.
S7 karsisinda tek eksik gorunen yani batarya gibi gorunuyor ancak s7 nin batarya kullanim miktari s6 ile benzer diye bir kac haber vardi. Eklenen donanim yukseltmeleri batarya kullanimini arttirmis.

Yukarida arkadasin da dedigi gibi
S6 edge in rakibi s7 edge
S6 nin rakibi s7

Telefonu baskalari hatta baban icin degil de kendin icin kullanacak isen s6 edge
Ancak baskalari sordugunda son cikan cihaz degil diye ezilip buzuleceksen s7 al...
Son çıkan cihazlar umrumda değil. Öyle düşünseydim gider yine iPhone'a para dökerdim. Ben elimde farklı bir cihaz olsun istiyorum ben buradayım desin. Doğrudur tasarımda ezer geçer. S6 yı 2 gün kullandım performans, kolaylık, teknoloji her şey burada lakin ben günün ortasında prizin yanında oluyordum. Açıkçası bunu istemiyorum. Eklenen donanım arttırsa bile çok fazla yiyeceğini düşünmüyorum. Bugün s7 yi elime aldım gerçekten farklıydı s6 ya göre daha ergonomik. Samsung eksiklerini gidermiş resmen. Bu kadar savunuyorum ama ilk Samsung telefonum olacak gerçi o ayrı konu.
Teşekkürler

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
s6 edge kullanıyordum s7 edge e birkaç gün önce trajikomiik bir şekilde geçiş yaptım :D s6 edge alınır performanslı ve şık bir telefon ama s6 edge plus ta alabilirsin ha büyük ekran sevmiyorum diyorsan ayrı tabi ama donanımsal özellikler bakımından daha. biraz araştırırsan ben s6 edge plus ı 2350 tlye görmüştüm.
Bende gördüm onu. Teşekkürler

Emremmcuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence bu kadar düşünecek bişe yok eğer biraz ilgi çekici telefon olsun diyorsan s6 edge al çünkü s8 bile çıksa masaya s8 koyarsan millet sadece bakmakla yetinir ama s6 edge koyduğunda bu nasıl telefon çok tatlı çok ilginç la yandan bakıncada ilginç görünüyor gibi tepkiler alırsın ve anlık mutluluk yaşarsın batarya konusuna gelirsek evet biraz sıkıntılı ama ben abartıkları kadar olanı düşünmüyorum he belki çok fazla ilgilenmediğim içindir bilmiyorum ama benim günümü kurtarıyor kurtarmadığı durumlarda bi 20 dk telefonu şarja takıyorum çok rahat bir şekilde beni kurtarıyor tabikide biraz daha sınırları zorlayıp s7 edge alırsan bir sAniye bile s6 edge düşünme çünkü arasındaki farklar fiyatına değiyor