S3 whatsapptan ses dinlerken ekran karariyor?

Bu konuyu okuyanlar

hektar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba foruma uyeligim cok onceden beri var ancak foruma cok fazla giremedigim icin forumda yeniyim diyebilirim.

Samsung GT-I9300(Galaxy S3) kullanicisiyim bir kac aydir whatsappteki sorunumla ilgili cozum ariyorum ancak bi sonuca varamadim...

Whatsappta ses alip gonderiyoruz ve ben bu sesleri whatsapp acikken dinlerken ekran karariyor ve ses asiri kisik bi sekilde cikiyor.. Baska s3 kullanan arkadaslarimda var ancak onlarda boyle bir problem yok.. Acaba sorun nedir yardimci olabilir misiniz?

Simdiden cok tesekkurler :)

hektar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar yardim edebilecek kimse yok mu? Konu guncel.

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nektar kardes format atip denedin mi yada garantin bittiyse cm yukle

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Whatsapp plus yukle bir ayni sorun var mi bakalim.

Ancak ondan once uygulama verilerini temizleyip sil tekrar yukle belki duzelir ondan sonra olmazsa plus dene

hektar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tesekkurler arkadaslar hemen deniyorum..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar whatsapp plus denedim ama maalesef sorun devam ediyo :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar, bu sorun benim galaxy S5'imde de mevcut. Sanırım sensörle ilgili birşey. Cihazi yüzümden biraz uzakta tutup dinlediğimde bende sorun kalmiyor.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu bir sorun değildir, ses kaydını dinlerken telefonun üzerinde bulunan sensörler elinizi veya yüzünüzü algılarsa sesi telefonun ahizesinden veriyor yani konuşurken ses duyulan yerden böylece evin dışındayken de ses kayıtlarını dinleme imkanı sunuyor

hektar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim sensorumun oldugu bolum catlak durumda ondan dolayi olabilir o zaman. Bir de bu yakinlik sensorunu kapatabilir miyim?

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arama ayarlarina gir orda var
S4 mini icin
Cihazim>arama ayarlari>ekran sensoru

hektar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arama ayarlarina gir orda var
S4 mini icin
Cihazim>arama ayarlari>ekran sensoru

Benim arama yaparkan ekran sensorum kapali ama whatsappdaki sorun devam ediyor..

Arkadaslar sanirim sorun sensorun oldugu yer catlak oldugu icin devam ediyor yaptirmaktan baska care yok gibi geliyor..

Tum yardimlariniz icin cok tesekkur ederim bana zaman ayirdiginiz icin... Hayorli Forumlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarları bakdım malasef bulamadım bilen varsa yardımcı alabilirmi arkadaşlar whatsapp da ses dinlemede ekran kapanıyo ses azalıyo güzel bi özellik kalabalıkda olduğun zmn güzel ancak nasıl normale dönderebilirim şimdiden teşekkürler arkadaşlarr iyi geceler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun sensorune toz kacmıstır hatta arama yaparkende kulagından cekınce telefonu ekranı gelmıyodur telefoncuya gotur temızlet :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 tede var aynı sorun butun denılenlerı yaptım ama sorun hala devam edıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullandığınız cihazın ekranında ekran jelatini sensörün üzerindeki kısımda da varsa sorunun olması normal arkadaşlar.