S3 mini mi xperia p mi

Bu konuyu okuyanlar

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
xperia p aldım 1200tl ye 3 ay kullandım tiksindim ve yarı parasına sattım. 5 para etmez...

mtcapan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sizce s3 mini nin xperia p ye göre artıları nelers

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sizce s3 mini nin xperia p ye göre artıları nelers

İki telefonda hemen hemen aynı özelliklere sahip fark yok ama iki telinde fiyatları şişirilmiş 850+1200 tl gibi rakamlara (sadece yeni olduğu için ) o kadar para verilmez . Çift çekirdekli vs orta özellikli telefonlar .

LG Optimus 4X HD öneriyorum .

İlk çıktığında 1899 tl gibi fiyatlarla sunulan 4X HD şimdi 1099 - 999 tl arasında. 4+1 (5)çekirdekli 1.5 ghz tegra 3 nvidia işlemcili süper bir cihaz 4.7 inch ile büyük ekranı var .Çok stabil ve hızlı bir cihaz . Samsung S3 mini ve xperia p fark atar . Samsung Galaxy S3e özellik ve performans test sonuçlarında geçmeyi başarıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu 2 telefon arasında kaldım ama bana da s3 mini daha iyi gibi geliyor ama samsung galaxy s3 mini nin kaç saat batarya dayanıklılığı var açıklarmısınız bu aklımda kaldı telefonomun durmadan şarzının bitmesinden pek hoşlanmam

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende bu 2 telefon arasında kaldım ama bana da s3 mini daha iyi gibi geliyor ama samsung galaxy s3 mini nin kaç saat batarya dayanıklılığı var açıklarmısınız bu aklımda kaldı telefonomun durmadan şarzının bitmesinden pek hoşlanmam
ben daha dün aldım s3 mini tam tamına 21 saat gitti ve 4 saat aşırı kullandım toplam 21 saat gayet iyi

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İki telefonda hemen hemen aynı özelliklere sahip fark yok ama iki telinde fiyatları şişirilmiş 850+1200 tl gibi rakamlara (sadece yeni olduğu için ) o kadar para verilmez . Çift çekirdekli vs orta özellikli telefonlar .

LG Optimus 4X HD öneriyorum .

İlk çıktığında 1899 tl gibi fiyatlarla sunulan 4X HD şimdi 1099 - 999 tl arasında. 4+1 (5)çekirdekli 1.5 ghz tegra 3 nvidia işlemcili süper bir cihaz 4.7 inch ile büyük ekranı var .Çok stabil ve hızlı bir cihaz . Samsung S3 mini ve xperia p fark atar . Samsung Galaxy S3e özellik ve performans test sonuçlarında geçmeyi başarıyor.

donanim ozellikleri acisindan yuksek bir cihaz olan 4x HD nin cogu kisi tarafindan sikayet ettigi ozellik cok isinmasi bunu arastirirsan bulursun,sen yinede alan biri varsa incele derim bu fiyata iyi performans. umarim isinma problemi yoktur.