S10e Pubg mobile fps düşüşü

Bu konuyu okuyanlar

BAHA Dağdur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhabalar arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce s10e aldım ve telefonu kurar kurmaz PUBG MOBİLE yükledim oyuna girdiğimde çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım oyunda 10sn de bir fps düşüşü yaşıyodum çin sürümü pubg yide yükledim çin sürümünde sorun yoktu yüksek grafikli bir sürü oyun yükedim onlardada yoktu takılma benim tahminimce tencent gamesde bir sıkıntı var aranızda bu sıkıntıyı yaşayan oldumu ?(kusura bakmayın biraz uzun oldu ama ??)

BAHA Dağdur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biliyorum bu videoyu :D ama ben telefondan kaynaklandığını düşünmüyorum yabancı sitelerdede araştırdığımda onlarda telefondan kaynaklandığını düşünmüyordu ??

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
2 sebebi olabilir
-Optimizasyon(Yazılımsal) problemi
-Donanımsal problem
Cihazınız çok ısınıyor mu ? :)

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Hepsinde aynı donanım olduğu(ram değişiklik gösterebilir) için üzgünüm.. Benim tahminin donanımda kronik bir arıza olduğu.. Tavsiyem siz yine önlem olarak servise götürmeniz daha iyi olacaktır.. :(

BAHA Dağdur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar hepiniz fikirleri ve önerileri için çok teşekkür ederim oyuna yeni bi güncelleme geldi yaptım oyundaki takılma problemi şuanlık gitmiş gözüküyor 1 kaç gün deneyimlicem hâlâ takılma varsa artık servis yolu gözükecek gibi ??

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Arkadaşlar hepiniz fikirleri ve önerileri için çok teşekkür ederim oyuna yeni bi güncelleme geldi yaptım oyundaki takılma problemi şuanlık gitmiş gözüküyor 1 kaç gün deneyimlicem hâlâ takılma varsa artık servis yolu gözükecek gibi ??
Umarım sorunun servise gitmeden çözülür haberini bekliyorum... :(