S10 bildirim sorunu yardım

Bu konuyu okuyanlar

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar normal mesaj geldiği zaman ekran uyanıyor ve kilit ekranında gözüküyor olması gereken bu. Fakat gmail, whatsapp vs. Uygulamalarda bildirim geldiği zaman sadece ses geliyor fakat ekran uyanmıyor kilidi açmadan ne gelmiş göremiyorum. Ne yaptıysam olmadi. Bi yardım edin.

semiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar normal mesaj geldiği zaman ekran uyanıyor ve kilit ekranında gözüküyor olması gereken bu. Fakat gmail, whatsapp vs. Uygulamalarda bildirim geldiği zaman sadece ses geliyor fakat ekran uyanmıyor kilidi açmadan ne gelmiş göremiyorum. Ne yaptıysam olmadi. Bi yardım edin.
Uygulama içi ayardan bir deneme yapabilirsin
Örnek watsapp için watsaba girin ayarlar,bildirimler, ardına açılır pencere bildirimini sadece ekran kapalıyken i seç
Bu kilitli iken edge aydinlatmasi icin yaptigim biseydi olmasa yazarsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca edge aydinlatmasi vs vs bircok ozellik icin şu linklere bakabilirsin özellikle goodluck için

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190818-080908_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20190818-080908_WhatsApp.jpg
    32.6 KB · Görüntüleme: 423

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Uygulama içi ayardan bir deneme yapabilirsin
Örnek watsapp için watsaba girin ayarlar,bildirimler, ardına açılır pencere bildirimini sadece ekran kapalıyken i seç
Bu kilitli iken edge aydinlatmasi icin yaptigim biseydi olmasa yazarsiniz

Ayrıca edge aydinlatmasi vs vs bircok ozellik icin şu linklere bakabilirsin özellikle goodluck için
Yok hocam olmuyor tekrar baktım. Bu sefer de bildirim geldiğinde siyah ekran üzerine pencere açılıyor mesaj gözüküyor. Normal mesaj geldiğinde ekran uyanıyor kilit ekranında mesajlar görünüyor öyle olmasını istiyorum. Yanı olması gereken o zaten.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bildirim ışığı olmadığı için "edge aydınlatma" kullanılıyor zaten. İlk önce bunu aç, ardından kilit ekranı bölümünden bildirim kısmını aç, bildirimler bölümünden içerdiği gizle bölümü var ordaki ayarları dene ve son olarak wp için ayarlarlar bölümünden bildirim için seçenekleri seç.
Zaten ne bildirim gelirse gelsin ekran uyanmıyor mesajlar dahil, sende nasıl oluyor anlamadım.

semiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok hocam olmuyor tekrar baktım. Bu sefer de bildirim geldiğinde siyah ekran üzerine pencere açılıyor mesaj gözüküyor. Normal mesaj geldiğinde ekran uyanıyor kilit ekranında mesajlar görünüyor öyle olmasını istiyorum. Yanı olması gereken o zaten.
Ayarlar erişebilirlik gelişmiş ayarlar ışıklı bildirim seçeneği var ama orda da flash ve ekran parlamasi var denemedim ben ama olan bu

Ayarlar erişebilirlik gelişmiş ayarlar ışıklı bildirim seçeneği var ama orda da flash ve ekran parlamasi var denemedim ben ama olan bu
Calışmıyor jfkdk

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190820-132502_Accessibility.jpg
    Screenshot_20190820-132502_Accessibility.jpg
    40.1 KB · Görüntüleme: 395
  • Screenshot_20190820-132514_Accessibility.jpg
    Screenshot_20190820-132514_Accessibility.jpg
    34.7 KB · Görüntüleme: 358
  • Screenshot_20190820-132518_Accessibility.jpg
    Screenshot_20190820-132518_Accessibility.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 406
Son düzenleme: