Rum basını: "Onlar gibi korkmadık"

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
aellimassolfcvrscanderlechtuefachampionsyqtez7dniucl.jpg

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi C Grubu 4. maçında AEL Limassol oynadığı ve 2-0 kazandığı karşılaşmaya Rum basını da geniş yer verdi.

Protathlima gazetesi, AEL'in sahada cesurca oynamaya çalıştığına dikkat çekerek, "Onlar gibi korkmadık" manşetiyle Fenerbahçe'nin galibiyetini okuyucularına verdi. Aykut Kocaman'ın sürekli kontrollü ve tedbirli oynamasını "korkaklık" olarak nitelendirdi. Protathlima ayrıca, kaçırdıkları pozisyonlar için üzgün.

SportNetcy, manşetini AEL Limassol'un sağ beki Stelios Parpas'ın sözleri olan "Daha çok puan haketmiştik" olarak belirledi. AEL Limassol'un cesurca savaştığını ama karşısında oldukça güçlü bir takım olduğunu ve 10 kişi kaldıktan sonra maçın bittiğini yazan SportNetcy, oyuncuların performansını da övdü.

Güney Kıbrıs'ın en meşhur internet sitelerinden 24Sports.com ise maçı "İyi mücadele" manşetiyle okuyucularına duyurdu. AEL'in iyi mücaedele ettiğini ama savunmada çok hata yaptığını dile getiren site, Fenerbahçe'nin bu hatalardan faydalanarak goller bulduğunu ifade etti. 24Sports, Jorge Costa'nın yeni pas futbolunu oturtması için zaman gerektiğini belirtti.

ShootandGoal ise "Fenerbahçe'yi zorladık ama..." manşetini attı. AEL teknik direktörü Jorge COsta'nın Parpas ve Dede'yle savunmayı sağlama almak istediğini ancak büyük boşluklar verdiğini ifade eden ShootAndGoal, AEL'in Fenerbahçe'nin üzerinde herhangi bir baskı kuramadığını yazdı.

Sporx

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
hehehe deyip geçecen bunu diyen heriflere adamları yeniyorsun hala konuşuyorlar

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
eziklik piskolojisi yazık ya üzüldüm şimdi.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Şimdi Eğri oturup doğru konuşalım.
Yazdıklarında pekde haksız sayılmazlar.
FENERBAHÇE Gibi bir takım karşısında Bu takım bile diyemeyeceğimiz topluluk bir sürü pozisyon buldu.
Her zamanki gibi küçük a geri yasladı takımı.
Bulduğumuz gollerde kişisel beceri golleri.
Bunlara bunları söyletmek istemiyorsak bunları eze eze yencektik ki konuşamasınlar.
Bir FENERBAHÇE li olarak üzgünüm bunları yazarken ama.
Maalesef Gerçekleri Görmemiz lazım.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] kardeşime tamamen katılıyorum,
adamlar 10 kişi kalmış biz hala defans yapıyoruz, hadi 10 kişisini bıraktım aslında Fenerbahçe karşısında 3 pas bile yapamamaları lazım ama bizim küçük a sayesinde adamlar cesur oynamış oldu.
küçük a Caner'i oyuna aldı, iyi oldu, ileriye seri çıkarız dedim, küçük a adamı defansdan dışarıya çıkarmadı, adam ortasaha çizgisine gelemedi, böyle bir mantık olmaz.