Rules of Survival Takım Kuralım!

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Rules of Survival oyunu PUBG oyununa benzerliği ile göz doldurmakta. Eğer aranızda bu oyunu oynayan varsa birlikte çok iyi bir ekip olabiliriz. Kimler oynamakta?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yükledim geri sildim. Sıkıcı geldi.

Reaksiyon puanı
84
Pubg tarzı oyunları hep sevmişimdir. 8GB ram 4,5gb ekran kartı olmasına rağmen sadece fornite oynadım. Buna daha bakma fırsatım olmadı. Pubg'nin kasacağına da emin olduğum için satın almadım...

fatihakakus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede kurabiliriz bende severek oynuyorum ama iyi değilim

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Ben oyunu severek oynuyorum, takım kurabiliriz ama nasıl ?
Pubg tarzı oyunları hep sevmişimdir. 8GB ram 4,5gb ekran kartı olmasına rağmen sadece fornite oynadım. Buna daha bakma fırsatım olmadı. Pubg'nin kasacağına da emin olduğum için satın almadım...
Bencede kurabiliriz bende severek oynuyorum ama iyi değilim
Arkadaşlar bende o kadar iyi değilim adı üstünde oyun amaç eğlenmek diye düşünüyorum ya siz?

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar bende o kadar iyi değilim adı üstünde oyun amaç eğlenmek diye düşünüyorum ya siz?
Kaliteli online co op olarak zombi öldürmek veya uzaylı öldürmek için kaliteli bir fps yada platform oyunu yok olsa eğlenceli olur. Left4dead benzeri bişey. Pardon yanliş konuya yazdim :D:D:D
Bu konuda ise düşüncem pubg mobili beklemek için zaman geçirmek olabilir :p

Yiğit Çendek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABİ Rules of survıvor oyunum tam ekran olmuyor bide oyun arada çok kasıyoe neden ?