Rezaletin daniskası! Hesap sorulmalı!

Bu konuyu okuyanlar

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Freeborn dedi ki:
Hoşunuza gitmedi galiba... Forumdaki diğer üyeler, birilerini TDK'dan link vererek uyarmadığı sizin kelimenizin yanlış olduğunu belirttim.

Hayır aslında biz anlatamamışız. Hocam TDK'dan noktaya virgüle imlaya bakmadık biz. Mantık hatası diyorum sense nokta virgül gibi şeylerle uğraşıyorsun. Herhalde "lafı takalım da ne dediğimiz önemli değil" mantığıyla rastgele yazıyorsunuz. :)

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır aslında biz anlatamamışız. Hocam TDK'dan noktaya virgüle imlaya bakmadık biz. Mantık hatası diyorum sense nokta virgül gibi şeylerle uğraşıyorsun. Herhalde "lafı takalım da ne dediğimiz önemli değil" mantığıyla rastgele yazıyorsunuz. :)

lafı takalım falan...

kaba laflar bunlar :)

ben yalnızca yanlışınızı düzeltmek istedim, teşekkür beklerdim ama neyse...

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Güvenilir listesinde ilk sıradayız diye mi yapıyorlar bunlar... fazla yüz vermemek lazım o zaman...

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hoşunuza gitmedi galiba... Forumdaki diğer üyeler, birilerini TDK'dan link vererek uyarmadığı sizin kelimenizin yanlış olduğunu belirttim.

TDK'nın sitesini ziyaret eden biri olarak bunu bildiğinizi düşünmüştüm, neyse...

Kelimenin yanlış olduğunu belirttiğim mesajın biraz üstünde bir mesajım daha var ona yorum yapan birini bulamayınca ben de bunu belirttim.

Ailecek pikniğe bütün bölük toplanıp mı gidilir?
Görmediniz mi diğer insanları?

Şuan için anketlerde en güven verici kurumun TSK olduğunu görmüş olsanız sanırım ki fikirleriniz değişik olurdu.
Freeborn bak o kadar yazildi resmi inceleyin diye ama kimsenin umrunda degil herkes almis eline bir kavval elmacik zihniyetindekiler oturuyp duruyor.
aillece gitmisler dogru TSK ile o resimde gizli cok sey var ama haber kaynagina bakin gizli seyler ortata cikicak :ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bütün bölük iki pilot, bir posta mıdır acaba?