resimleri geri getirme

Bu konuyu okuyanlar

efebakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum dan resimleri kabloyla kes yapıştır yaptım bilgisayar da klasör de resimler gözükmüyordu sildim tekrar yapıştır yaptım olmadı geri dönüşüm kutusundan geri yükledim olmadı gizli dosyaları göster dedim gene olmadı bana telefon veya bilgisayar için önerebiliceniz bir program varmı
recuva programını bilgisayarda telefon da denedim olmadı daha başka önerebileceğiniz bir program varmıydı acaba resimler benim için çok önemli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
bazen telefon ile bilgisayar uyumlu olmayabiliyor.sandiske atıyorum telefondan dosyayı telefondan görüyor bilgisayardan görmüyor.bilgisayarın markası neydi ?telefonda resim açan sistem dosyasıyla bilgisayarda çalıştıran program farklı.o resimleri silmediysen bilgisayardan program yüklersin kurtarırsın format atmadın değil mi ?

efebakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen telefon ile bilgisayar uyumlu olmayabiliyor.sandiske atıyorum telefondan dosyayı telefondan görüyor bilgisayardan görmüyor.bilgisayarın markası neydi ?telefonda resim açan sistem dosyasıyla bilgisayarda çalıştıran program farklı.o resimleri silmediysen bilgisayardan program yüklersin kurtarırsın format atmadın değil mi ?
hayır hayır format atmadım bilgisayarın markası asus

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
hayır hayır format atmadım bilgisayarın markası asus
bir dakika.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi,ACDSee,JPEGView.bu 3 programdan birini dene olmazsa diğerini kur dene.bilgisayarına kurucaksın bu programları.olmazsa söyle düşünürüz bir çaresini.ACDSee Classic 1.0,Paint shop pro 3.12

5 program oldu şu andan itibaren 5ine de bak.

Son düzenleme:

efebakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir dakika.

Windows Resim Ve Faks Görüntüleyicisi,ACDSee,JPEGView.bu 3 programdan birini dene olmazsa diğerini kur dene.bilgisayarına kurucaksın bu programları.olmazsa söyle düşünürüz bir çaresini.ACDSee Classic 1.0,Paint shop pro 3.12

5 program oldu şu andan itibaren 5ine de bak.
programların linki varmıydı acaba veya nasıl bulabilirim

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
valla ben buradan buldum.JPG dosya uzantısı - JPG dosyalarını açan yazılımlar
daha fazla bulmak için.bunu yazabilirsin.
Screenshot_20180529-121424.png

istediğin birini seç.

Son düzenleme:

Son mesajlar