Replika Telefon Alınır mı Alan Oldu mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

H.U.M.M.E.R

Asistan
S7 Edge veya Iphone 7/ 7 Plus almayi dusunuyorum. Dedigim yerlerden alisveris yaptiniz mi ? Ya da bi tanidiniz yapti mi? Kapida kontrolde edebiliyormus. Videolarinida izledim telefonlar orjinaline birebir benziyor fakat birkac yeri ingilizce, donanimi ce birkac yerindeki arayuz farkli. Buda benim icin onemli degil. Replika Urunler'in Replika Iphone 7 Plus inceleme videosunda parmak izi tarayicisinda kayitli olmayan parmakla bile kilit actigini durustce soyluyor. Bu yuzden Replika Urunlere guven duydum. Sadece bu sitelerden alisveris yapanlarin dusuncelerini merak ediyorum...

Son düzenleme:
Sar değerleri çok yüksek o cihazların ayrıca kalitesiz cihazlar seni götürmezler. Bütçeni söyle adam gibi cihaz önerelim boşver girme o işlere. Uygun fiyata gayet şık ve kaliteli cihazlar var.
Size katılıyorum. Bence de replika telefon alınmaz.

Durmuşkandemir

Profesör
Git güzel garantili bir cihaz al hiç taklit ürüne bulaşılırım şekil yapacam diye zararlı sinyallere maruz kalacaksın

pisiko_212

Asistan
Replika almanı bundan 3-4 sene önce önerebilirdim.Çünkü akıllı telefonlar çok pahalıydı o zaman.Ya bu kadar parayı verecektin,ya akıllı telefon kullanmayacaktın, ya da replikaya yönelecektin.Ancak şimdi 1000 liranın altında bile oldukça güzel telefonlar var iken replika alınmaz.Kaldı ki birinci sınıf replika bile 600 lira civarında.Benim düşüncem sırf görüntü için replika telefon almamanız yönünde.

Durmuşkandemir

Profesör
Hepsin den geçtim bu gün bir batarya patlaması olsa ya da Elektirik prizin de bir yangın çıkartsa Allah korusun istemem ama en azından hakkını arayacak olduğun bir firma olur karşında A firmasın dan şikayetle bütün maddi zararını alırsın

mamyymert

Üyecik
Abi böyle birşeyi sormanız bile saçma bence. Replika telefona vereceğiniz paraya general mobile alın daha iyi.

[Fi]Lounge

Asistan
Kardeşim hepsi göz boyama. Bir aralar alsam mı diye düşünüyordum. Araştırmalarım sonucu vazgeçtim. Bende izledim çoğu videoyu. Adam işlemcisini övüyo, telefon açılırken bile zar zor açılıyor. Nasıl iyi bir işlemciyse artık... Evde ki Tek çekirdekli S6310 ondan daha hızlı açılır. Tüm replika telefonların Sar değerleri Vestelin son çıkardığı telefondan bile yüksek.

F1kan

Profesör
S7 Edge veya Iphone 7/ 7 Plus almayi dusunuyorum. Dedigim yerlerden alisveris yaptiniz mi ? Ya da bi tanidiniz yapti mi? Kapida kontrolde edebiliyormus. Videolarinida izledim telefonlar orjinaline birebir benziyor fakat birkac yeri ingilizce, donanimi ce birkac yerindeki arayuz farkli. Buda benim icin onemli degil. Replika Urunler'in Replika Iphone 7 Plus inceleme videosunda parmak izi tarayicisinda kayitli olmayan parmakla bile kilit actigini durustce soyluyor. Bu yuzden Replika Urunlere guven duydum. Sadece bu sitelerden alisveris yapanlarin dusuncelerini merak ediyorum...
Yazık günah bedenine. O telefon senın sağlığına zarar vermekten baska bişeye yaramaz. Sakin alayım deme

stat counter